Yarınsız Yarın – PDF Kitap İndir Oku
5

Yarınsız Yarın – PDF Kitap İndir Oku

Tüm bilgiler
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

“Bazen sözcüklere lüzum dinlemeden gelen şey mutluluktur, ama kalıcı olmadığını öğrenirsiniz. Zamanı durdurmak ne kadar muhtemelse mutluluğu yakalamak da ancak o kadar muhtemeldir. Tekerrürüne en çok lüzumumuz olup da yakalayamadığımız şeydir zaman. Oysa ebedîye kadar mutlu yaşadılar klişesine dahi göz yumabilirdim, fakat böyle bir şeye eforum yetmezdi ve zaman paha biçilmezdi.
Kimileri geçmişini susturmayı, kimileri geleceğini konuşturmayı hayal eder durur. Ne geçmiş susar ne de gelecek konuşur. Bazen bir yarın bir ömre dokunacak kadar bedelli olur ve o tek bir güne her soluğunda minnet dinlersin.”

Nazan Öncel

Elinizde yakaladığınız bu kitap İzmirli sanatçının ilk yazarlık sınamasıdır. Espri ve edebiyat mecmualarında çok rakamda yazı ve sınamaları yayınlanmış olan Nazan Öncel hoca bir anne ve memur bir babanın kızıdır. Kendine özgü diliyle ve ustalıkla yazdığı hikâyelerini müziğe taşıyarak hikâye anlatan şarkı yazarlığı ananesinin ilk kadın temsilcisi olmuştur. İnsan olmanın mesullüğüyle cemiyetin yaralarına işaret ederken “Edebiyatta olduğu gibi şarkılar da her şeyi söylemelidir,” diyen sanatçı New Port Üniversitesi Tavır Bilimleri mezunudur, Cadde Kızı olarak da şöhret salmış olup pek çok mükâfatın sahibidir.

Yapılan Yorumlar
Yarınsız Yarın – PDF Kitap İndir Oku için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

Benzer kitaplar