Yasal Uyarı ve Telif

Yasal Uyarı ve Telif

Sitemiz üzerinden hiçbir kitap indirilmemektedir.

Kitap görselleri ve açıklama tanıtım amaçlı paylaşılmıştır.

Hiçbir şekilde indirme gerçekleştirilememektedir.

Kitaplardaki linkler websitemizin anasayfasına yönlendirmektedir.

YASAL UYARI ve TELİF BİLDİRGESİ

pdfkitapoku.net üye olmak ve içerik görüntülemek dahil tamamen ücretsizdir, site reklam ile kazanç sağlamakta olup açılan reklamların içeriğinden sorumlu değildir bu reklam firması  ile alakalıdır bu sebeple bazı reklam firmaları reklam içeriği olarak üyelik talep etmekte ve ücretli üyelik talep etmektedir. Bu kullanıcının isteği ve onayına kalmıştır reklam firmalarının gösterdiği reklam içeriğinden veya kullanıcıların onayından sitemiz sorumlu değildir.

pdfkitapoku.net hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı bir şekilde hizmet vermektedir.
pdfkitapoku.net Kanunlarda yer alan “Uyar kaldır” prensibini benimseyerek hareket eder. Aşağıda da özet olarak geçeceğimiz,  ilgili madde ve detaylı açıklamasını YAYBİR (Yayıncılar telif hakları ve lisanslama meslek birliği) tarafından sunulan ilgili internet sayfasından da BURAYA TIKLAYIP ulaşabilirsiniz.

5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu Ek Madde 4 Uyar Kaldır ile ilgili kanun.”

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen kişiler veya meslek birlikleri, info@pdfkitapoku.net adresinden bizlere ulaşabilirler, buna takiben yedi(7) gün içerisinde yer gösterici linki ve istenirse tanıtım yazısı pdfkitapoku.net ’den kaldırılır.

 

. Her kitap tanıtımının altında, o kitabı satın alabileceğiniz “D&R ve İdefix” gibi güvenilir satın alma siteleri sizlere sunulmuştur.

pdfkitapoku.net yöneticilerinin kullanıcılar tarafından yapılan içeriklerin hukuka aykırı olup olmadığını kontrol etme gibi bir sorumluluğu yoktur. Bundan dolayı telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen kişiler veya meslek birlikleri, info@pdfkitapoku.net adresinden bizlere ulaşabilirler, buna takiben yedi(7) gün içerisinde yer gösterici linki ve istenirse tanıtım yazısı pdfkitapoku.net’den kaldırılır.

pdfkitapoku.net sitesinde bulunan sponsor reklamlar haricinde hiç bir materyalden gelir elde etmez ve herhangi kimseye ait olan telif kaynaklarının satışını yapmaz.