Vazgeçebilmek – PDF Kitap İndir Oku
0

Vazgeçebilmek – PDF Kitap İndir Oku

Tüm bilgiler
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Bırakabilmek

Tüm dünyada çok satan şahsi gelişim kitaplarından biri olan Bırakabilmek, Guy Finley’nin ilk kitabı olmasına karşın akılda anlatımıyla hayranlık uyandırıyor. İnsanların yaşamlarında bırakma noktasına gelip sonrasında nasıl ve neden geri döndükleri üzerine yazılmış olan kitap, bırakmanın hakikatinde oldukça kolay bir eylem olduğunu gözler önüne seriyor. Öte yandan yer yer asıl yaşamdan hikayelere de değinen kitap, sunduğu misaller sayesinde aynı zamanda emin bir kılavuz kaliteyi taşıyor.

Okurken derin düşüncelere dalıp gideceğiniz, kendiniz ile baş başa kalıp sık sık tutumlarınızı denetleyeceğiniz bir süreç bu kitapta sizi bekliyor. Hayatınız süresince yaptığınız tüm tavırları bir kenara vazgeçip düşünmeye ve hakikatinde sizi neyin mutlu ettiğini bilmeye hazırsanız, Bırakabilmek bu yoldaki en büyük destekçiniz olacak.

Kendinize ve öz benliğinize yapacağınız bu eşsiz yolculuğun ardından artık hiçbir şey daha öncekisi gibi olmayacak!

Mutluluğa Giden Yol: Bırakmak

Mutluluk hakikatinde nedir? Mutlu olmak için harekete geçmek ne kadar doğrudur? İnsan kendi mutluluğunu kendisi yaratabilir mi? İşte tüm bu suallerin yanıtı, bu kitapta gizli. Sizi mutsuz eden duygu ve isteklerden bırakmanın gizemleri, Finley’nin önderliğinde aydınlanıyor. Yaşama çok daha değişik bir gözle bakıp kendi benliğinizi yine bulacağınız bir tecrübe Bırakabilmek’te sizi bekliyor.

“Asıl Ben” ve “Sahte Ben” Arasındaki Ayrım

Kitapta en çok, insanın kendini ne kadar tanıyabileceği denetleniyor. Okurları yaşama karşı bakış açıları ve davranışları üzerinde düşünmeye davet eden kitap, asıl benlik ve sahte benlik üzerine tecrübeleri aktarıyor. Her bir mevzunun ardından sunulan hikayelerde ortaya çıkan iki değişik benlik, hadiselerin nasıl açıklandığı üzerine derin tahliller sunuyor.

Mutluluğa giden yol, asıl benliği bulmaktan geçiyor. Zira asıl benlik, hakikatinde şahsı neyin mutlu veya mutsuz ettiğini çok iyi öğreniyor. Bu da bırakabilmenin yaşattığı güçlüğü ortadan kaldırıyor. Düşündürürken tebessümdüren, tertemiz şahsiyetinize merhaba diyeceğiniz bu kitabı siz de elinizden düşüremeyeceksiniz.

Bunları Öğreniyor muydunuz?

Yazar Guy Finley, aynı zamanda bir TV şovmeni, söz yazarı ve müzisyendir. Ayrıca kendisi, ünlü konuşmacı Larry Finley’nin de oğludur. Guy Finley’nin bu kitabı kaleme almasını sağlayan birey ise Nevada New Life Vakfı’nda tanıştığı manevi hoca Vernon Howard’dır.

En Hoşlanılan Kitaplara Hemen Şimdi Sahip Olun!

Yapılan Yorumlar
Vazgeçebilmek – PDF Kitap İndir Oku için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

Benzer kitaplar