Tünelden Önceki Beyaz Ev – PDF Kitap İndir Oku
3.6

Tünelden Önceki Beyaz Ev – PDF Kitap İndir Oku

Tüm bilgiler
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (88 votes, average: 3,55 out of 5)
Loading...

Çocukluğundan beri yurt dışında hayatını sürdüren Eren, dedesinin vefat haberiyle beraber İstanbul’a kazanç. Cenaze harekâtlarını bir an evvel tamamlayıp geri dönmeyi tasarlamaktadır. Ancak hiçbir şey tasarladığı gibi gitmez. Zira çocukluğunun geçtiği, içerisinde annesini kaybettiği ve dedesinden servet kalan Beyaz Konut’e seneler sonra ilk adımını atmıştır.
Eren’i Beyaz Konut’de bir hayli sırlı hadise beklemektedir. İlk olarak evin hudutlarındaki bir ormanda insan parçaları bulunur. Hemen ardından ise evin içerisinde doğaüstü ve açıklanamayan vakalar yaşanır. Günden güne karışıklaşan vakalar dizisine, 162 odalı Beyaz Konut’in lanetli olduğu ve zaman içerisinde kendiliğinden geliştiği rivayetleri ilave edilir. Üstelik Eren, soruşturmayı yürüten Komiser Emris tarafından da baş kuşkulu bülten edilmiştir.
Eren ve Emris için tüm bu sırlı vakaları çözmek kolay olmayacaktır. Zira hiçbir şey varsayım ettikleri gibi değildir ve hadiselerin sonunda çok büyük bir sürpriz onları beklemektedir.
Fobi hikâyelerinin galibiyetli anlatıcısı ve tahlilcisi Işıl Işık’tan, her sayfası merak ve coşku dolu bir polisiye roman sizleri bekliyor.
Fobilerinizle yüzleşmeye ve sırlı vakaları çözmeye hazır mısınız?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

Benzer kitaplar