Oynadım Oynattım Oynatalım Erman Toroğlu Kitabı – PDF Kitap İndir Oku
2.5

Oynadım Oynattım Oynatalım Erman Toroğlu Kitabı – PDF Kitap İndir Oku

Tüm bilgiler
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 votes, average: 2,50 out of 5)
Loading...
  • Yazar Hamit Turhan
  • Tür Edebiyat
  • Yayınevi Turkuvaz Kitap
  • Yıl 2022
  • Sayfa 432

Oynadım Oynattım Oynatalım Erman Toroğlu Kitabı Kitap Açıklaması

“Elinizdeki bu kitabı yazmaya mecburdum. Bu sebeple senelerce spor hayatım, şu demek oluyor ki futbolculuğum, sonrasında hakemliğim, sonrasında kabzımallığım ve sonrasında gazete ve tv hayatımdaki yaşadığım olaylardan dolayı yazılı, görsel ve toplumsal medyada oldukça yorumlar yapılmış oldu. Doğru olanlar vardı, hatalı olanlar vardı. Bazılarına yorumculuk yaptığım televizyonlarda, bazılarına da yazdığım gazetelerde yanıt vermeye çalışıyordum. Fakat biliyordum ki hepsi kopuk kopuktu. Televizyonları seyretmeyenler, gazeteleri okumayanlar var. Ben bunların hepsini aklımda birleştirip kendimi doygunluk ediyordum fakat kamuoyunun tüm bu tarz şeyleri toplayıp da keşfetmeye ne zamanı ne de bu şekilde bir hakkı vardı. Onun için de bu kitabı yazmaya karar verdim.

Hayatımda sevmediğim cümleler var. ‘Ben doğru bir adamım.’ ‘Ben dürüst bir insanım.’ ‘Ben yalan söylemem.’ Bunların hiçbirini ne yazılarımda, ne söylemlerimde ne de hususi hayatımda kullandım. Siz neyseniz onun kararını kamuoyu verir, siz veremezsiniz; o şekilde bir hakkınız da yok. Artısıyla eksisiyle bu kitabı yazdım. İkinci bir kitap yazar mıyım? Şu anda oldukça zor gözüküyor. Kitabın son sözünü bu arka kapakta yazıyorum. Bu kitap hem benim kitabım hem de ‘BENİM’.”

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Yapılan Yorumlar
Oynadım Oynattım Oynatalım Erman Toroğlu Kitabı – PDF Kitap İndir Oku için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

Benzer kitaplar