Otostopçunun Galaksi Kılavuzu (Otostopçu 1. Kitap) – PDF Kitap İndir Oku
0

Otostopçunun Galaksi Kılavuzu (Otostopçu 1. Kitap) – PDF Kitap İndir Oku

Tüm bilgiler
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Galaksinin Batı Sarmal Kolu’nun bir ucunda, haritası bile çıkarılmamış ücra bir köşesinde, gözlerden uzak, minik ve sarı bir güneş vardır. Bu güneşin yörüngesinde, tamamıyla önemsiz ve mavi-yeşil renkli, minik bir seyyare döner. (Seyyare)in maymun soyundan gelen canlıları öyle ilkeldir ki dijital kol saatinin hâlâ çok etkileyici bir buluş olduğunu düşünürler. Bu seyyarenin şöyle bir sorunu vardı: Üzerinde yaşayan ulusun büyük kısmı çoğu zaman mutsuzdu.Bu sorun için pek çok çözüm önerilmişti, ama bunların çoğu genellikle yeşil renkli minik kâğıt parçalarının hareketleriyle ilgiliydi.
Her şeyden önce, ağaçlardan inmekle büyük bir yanılgı ettiklerini düşünenlerin sayıyı gün geçtikçe artıyordu. Yaklaşık iki bin yıl sonra, bir perşembe günü korkunç, aptal bir facia alana geldi. İşte bu kitap o facianın doğurduğu bazı sonuçların öyküsüdür. Üstelik unutulmaması gereken şu ki: Dizinin daha ilk kitabındasınız ve yine bir perşembe yaklaşıyor, hafta sonuna az kaldı. ..

Yapılan Yorumlar
Otostopçunun Galaksi Kılavuzu (Otostopçu 1. Kitap) – PDF Kitap İndir Oku için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

Benzer kitaplar