Mistik Yolda Yürümek – PDF Kitap İndir Oku
0

Mistik Yolda Yürümek – PDF Kitap İndir Oku

Tüm bilgiler
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...
  • Yazar Cem Çiloğlu
  • Tür Eğitim Başvuru
  • Yayınevi Müptela Yayınları
  • Yıl 2022
  • Sayfa 272

Mistik Yolda Yürümek Kitap Açıklaması

Merhaba Mistik Yolcu,

Elinde tuttuğun kitap 6 yıldan fazla zamandır Mistik Yol YouTube kanalında çekim yasası üstüne yaptığımız video metinlerinin ilhamıyla dünyaya geldi. Mistik Yol ise ilk olarak Didem’le kendi aramızda yaptığımız ruhsal farkındalık sohbetlerinin bir sonucu olarak ortaya çıktı. En oldukca üstünde durduğumuz mevzu ise çekim yasasıydı. Pek oldukca mevzu başlığımız olmasına karşın dönerek dolaşıp çekim yasasına geri dönüyorduk.

Çekim yasası coşku vericidir. Uygulamaya çalıştıkça kendini keşfedersin. Zira istediğine ulaşmak için onun enerjisine uyumlanman gerekir. Uyumlanmaya çalıştıkça iç dünyanda o isteğe uygun olmayan enerji parçaları saklandıkları yerden kafalarını kaldırır ve değişime itiraz ederler. Bundan sonrasında sorun artık yalnız isteğine ulaşmak değil kendi gizli saklı iç dünyanın örtüsünü kaldırmak ve o parçaların seninle iş birliği içinde olmasını sağlamaktır. Şahıs çekim yasasının kestirme bir yol vadetmediğini bu aşamada anlamış olur. Tam tersine, çekim yasası kendinle dürüstçe yüzleşmeni ister. Bu yönüyle çok büyük bir ruhsal öğretidir. Onu coşku verici kılan da budur.

Ümit ederim bu kitap arayışında sana destek verir ve ümit ederim son sayfaya ulaştığında hakkaten bir şeylerin değiştiğini hissedersin. Bu bizim en büyük dileğimiz.

PEKİ, SENİN TÜM DİLEKLERİNİN GERÇEKLEŞMESİ İÇİN NE MÜMKÜN?

Cem Çiloğlu

 

 

Yapılan Yorumlar
Mistik Yolda Yürümek – PDF Kitap İndir Oku için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

Benzer kitaplar