Kral Kaybederse – PDF Kitap İndir Oku
5

Kral Kaybederse – PDF Kitap İndir Oku

Tüm bilgiler
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
  • Yazar Gülseren Budayıcıoğlu
  • Tür Edebiyat Roman Türkiye Roman
  • Yayınevi Remzi Kitabevi - Türk Yazarları Dizisi
  • Yıl 2015
  • Sayfa 384

Dört bir kalbin fatihi, kadınların yenilmez egemeni… Peki, tüm savaşlar onun için her zaman bu kadar kolay mı olacak? Kendini buna çok inandırmış olsa da hayır! Ve o beklenmedik bozgun, kralın tahtını en sağlam yerinden sallayacak.
Psikiyatrist ve yazar Gülseren Budayıcıoğlu’nun 2015 senesinde yayımlanan yapıtı Kral Kaybederse, kendini her zaman doruklarda gören bir avcının avı suratından nasıl uçurumun eşiğine gelebileceğini sansasyonel bir biçimde ortaya koyuyor. Danışanının hayatını kimi zaman bir hikayeci kimi zaman bir hekim edasıyla ele alan Budayıcıoğlu, şahsiyetten bağımsız olarak sizin de tüm tavırlarınızın altında uyuyan hakikatliği bulmanızı sağlayacak.
Dolu Dolu Bir Okuma Tecrübeyi
Mesleksel deneyimlerinden yola çıkarak kurgusal olarak son derece güçlü yapıtlar ortaya koyan Gülseren Budayıcıoğlu, dil mevzusundaki ustalığıyla da okurları kendine sürüklemeyi muvaffak oluyor. Yazarın tüm kitaplarında öne çıkan çekici ve derinlikli anlatım, okurlarına soluksuz okuma tecrübesinin yanı gizeme ufuk açıcı bir terapi de sunuyor. Karşı tür mevzusunda kendine çok fazla güvenen bir adamın anlatıldığı Kral Kaybederse, kadın-erkek tüm okurların kendinden izler bulacağı hikayesi ile sizi de içine sürükleyecek.
Önyargılarınızdan Uygulamalı Bir Biçimde Temizlemeye Hazır Mısınız?
Hakikat şahsiyetler ve yaşanmış hadiselerden yola çıkan Kral Kaybederse romanı; Kenan isminde iyi görünümlü, narsist ve hantal bir adamın çocukluğundan bugüne kişiliğini şekillendiren koşulları anlatıyor. Tüm kadınların çevresinde pervane olduğu bu adam, devrilmez varsaydığı benliğini bir anda yerle bir edilmiş halde buluyor. Ve naçarlığı onu bir psikiyatriste danışmaya sevk ediyor.
Etik dışı hayatıyla okurda en başından itibaren nefret uyandıran Kenan şahsiyetinin, gerçeğinde tüm tutumlarının altında uyuyan acı nedenler var. Ve tüm bunlar sarihe çıktığında, peşin karara varmanın ne denli yanlış olduğunu düşünmeden edemeyeceksiniz. Bir yandan başkahraman terapi görürken, siz de kendinize ve tutumlarınıza müteveccih yeni farkındalıklar kazanacağınız bir seansa gireceksiniz.
En Beğenilen Kitaplara Hemen Şimdi Sahip Olun!
Gülseren Budayıcıoğlu, güçlü kalemi ve vicdanlara değen öyküleriyle okur kitlesini günden güne genişletmeye devam ediyor. Yazarın en beğenilen yapıtlarından olan Kral Kaybederse’yi kitaplığınıza hala ilave etmediyseniz hemen şimdi sepete ilave edin. “Türkiye Roman” kategorisindeki değişik güçlü misallere de göz atmadan geçmeyin!

Yapılan Yorumlar
Kral Kaybederse – PDF Kitap İndir Oku için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

Benzer kitaplar