Kırmızı Tuğlalar – Kaşıkçı Elması'ndan Aroma Sanayisinin Liderliğine Giden Yolda Bir Başarı Öyküsü – PDF Kitap İndir Oku
0

Kırmızı Tuğlalar – Kaşıkçı Elması'ndan Aroma Sanayisinin Liderliğine Giden Yolda Bir Başarı Öyküsü – PDF Kitap İndir Oku

Tüm bilgiler
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...
  • Yazar Murat Yasa
  • Tür Edebiyat
  • Yayınevi Cumhuriyet Kitapları
  • Yıl 2023
  • Sayfa 493

Kırmızı Tuğlalar – Kaşıkçı Elması'ndan Aroma Sanayisinin Liderliğine Giden Yolda Bir Başarı Öyküsü Kitap Açıklaması

Kaşıkçı elmasından
Aroma sanayisinin
Liderliğe giden yolda
Bir başarı öyküsü

Bu kitabı yazmaktaki gayem en başlangıcında; torunlarım ve eşim için ailemin tarihini, arşivdeki fotoğraflarla birleştirip, kalıcı bir anıya dönüştürmekti. 

Bir Büyükada yaz akşamında, yakın dostlarımız Ataol Behramoğlu, Orhan Bursalı, Hasret Yüzak ve Hülya Behramoğlu, anılarımı paylaşmam ve gençlere yol göstermem amacıyla hayatımı yazmam mevzusunda beni yüreklendirdiler. 

Aromsa şirketi 1982 senesinde arkadaşımdan borç aldığım bir ana para ile, kuruldu, 41 senedir her sabah saat 06:30 da aynı coşku ile geldiğim tek kişilik şirket bugün 450 kişilik global bir firmaya dönüştü.

Bu uzun yolculuğumu anlatmak, karşıma çıkan engelleri iyi mi aştığımı paylaşmak istedim. Aromsa’nın 41. müessese yıldönümü olan 2 Şubat 2023’te, Cumhuriyetimizin ise 100. senesinde çıkan kitabımdaki hikâyem, ümit ederim her şeyimi borçlu olduğum ülkemin gençlerine yararlı bir kaynak olur. 

 

Yapılan Yorumlar
Kırmızı Tuğlalar – Kaşıkçı Elması'ndan Aroma Sanayisinin Liderliğine Giden Yolda Bir Başarı Öyküsü – PDF Kitap İndir Oku için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

Benzer kitaplar