Kırlangıç Çığlığı – PDF Kitap İndir Oku
3

Kırlangıç Çığlığı – PDF Kitap İndir Oku

Tüm bilgiler
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 votes, average: 3,00 out of 5)
Loading...

Kırlangıç Çığlığı
Türk edebiyatında ismi polisiye roman cinsi ile aynılaşan Ahmet Ümit, 2019 senesinde yayımlanan Kırlangıç Çığlığı isimli eseri ile okurlarını adalet kavramı üzerine düşünmeye davet ediyor. Zengin kurgusu ve çekici temposu ile her sayfasında merak uyandıran Kırlangıç Çığlığı, cemiyetsel sorunlara olan duyarlı yaklaşımı ile bir polisiye romandan daha aşırısını sunuyor. Nedeni ne olursa olsun katilliğin gururlandırılamayacağı hakikatini vurgulayan roman, insanlığın bugününü denetlemenizi ve kesintisiz değişen cemiyetsel gündemi yine gözden geçirmenizi sağlayacak.

Adalet Şahsi Çözümlerle Yerine Getirilebilir Mi?

Fertlerin adalet arayışı, her yarıyılda farklı faciaları birliktesi getirmiştir. İster nefsi müdafaa olsun, isterse de var olmaması gerektiği düşünülen alçak kabahat işlemiş bireyler… Şayet ortada ferdin yanı gizeme cemiyet de varsa, adaletin fert kaynaklı çözümlerle “son olarak” sağlanamayacağı da kabul edilmelidir. Aksi takdirde cemiyetteki vahşet meylinin çoğalmasından başka bir netice elde edilemeyecektir. Kırlangıç Çığlığı romanında bu kabul edilmesi efor asıllığa ışık yakalayan Ahmet Ümit, sallayıcı öyküsüyle zekânızın yanı gizeme vicdanınızı da harekete geçirecek.

Aktüel Hadiselere Polisiye Roman Penceresinden Bakmaya Hazır Mısınız?

Kırlangıç Çığlığı romanı, Türkiye’de gitgide daha fazla gündeme gelen pedofili hadiselerini mevzu ediniyor. Bunun yanı gizeme ülkedeki sığınmacı olgusu ve uzuv mafyası tehdidi de ehemmiyetli mevzu başlıkları arasında yer alıyor. Romanın ana hadise örgüsünü, pedofili kabahatlilerini öldüren bir seri katili arama çalışmaları oluşturuyor. Değişik Ahmet Ümit romanları gibi bu romanın da ana kahramanı olan Başkomiser Nevzat, takviyecileri Ali ve Zeynep ile beraber cinayetleri çözmeye çalışıyor. Peki, bu kovalamaca nasıl son bulacak dersiniz?

En Beğenilen Kitaplara Hemen Şimdi Sahip Olun!

Elinizden düşürmeden bir solukta tamamlayacağınız bir roman tecrübesine hazır olun! Sade üslubu ve çizgisel zaman akışı ile Kırlangıç Çığlığı, okurken sanki yaşamınızın bir parçası haline gelecek. Ahmet Ümit’in çekici kaleminin en hoş misallerinden biri olan bu roman, ülkede son senelerdeki büyümeleri farklı bir bakış açısıyla değerlendirmenizi sağlayacak. Bu kitabı hala kitaplığınıza ilave etmediyseniz hemen şimdi sipariş verin. Avantajlı maliyetlerden ve sepete özel indirimlerden faydalanmak için geç kalmayın!

Yapılan Yorumlar
Kırlangıç Çığlığı – PDF Kitap İndir Oku için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

Benzer kitaplar