Kaybolmuş Ruhlar Sarayı 2: Senteria'nın Varisi – PDF Kitap İndir Oku
4.2

Kaybolmuş Ruhlar Sarayı 2: Senteria'nın Varisi – PDF Kitap İndir Oku

Tüm bilgiler
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (5 votes, average: 4,20 out of 5)
Loading...
  • Yazar Dilara Keskin
  • Tür Edebiyat Roman
  • Yayınevi Ephesus Yayınları
  • Yıl 2022
  • Sayfa 400

Kaybolmuş Ruhlar Sarayı 2: Senteria'nın Varisi Kitap Açıklaması

Nefret ve iktidar savaşının ortasında doğan bir aşktan daha ümitsizi var mıdır?

Kitana, Zirakov’a geri döner fakat hiçbir şey bıraktığı benzer biçimde değildir. Kardeşi Armin hariç, ailesinin tamamı ona sırt çevirmiştir. Üstelik Zirakov halkı onu artık prensesleri olarak değil, Vincent’in karısı olarak görmektedir. Tüm bu karmaşanın içinde Kitana, asla beklemediği bir yerden vurulunca yolu Zirakov’un meşhur ressamı Leonardo Clifford ile birleşir.

Vincent’in öfkesi dağları delip geçecek kadar güçlüdür. Kendini yitirmiş ve içindeki vahşeti gün yüzüne çıkarmıştır. Kalbindeki cam kırıklarına karşın verdiği karardan pişmandır. Çevresindeki hepimiz ona ümidini kesmesini söyler sadece o Kitana’yı Zirakov’dan almaya kararlıdır. Bu, kendisi dahil her şeyi yakıp yıkmak uğruna olsa bile…

Dilara Keskin Kaybolmuş Ruhlar Sarayı II: Senteria’nın Vârisi ile okurları tarihin gizemli odalarında dolaştırmaya devam ediyor. Aşk ve ihanet, serinin ikinci kitabında daha derin ve kalıcı izler bırakıyor.

 

 

Yapılan Yorumlar
Kaybolmuş Ruhlar Sarayı 2: Senteria'nın Varisi – PDF Kitap İndir Oku için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

Benzer kitaplar