İyi Hissetmek – PDF Kitap İndir Oku
0

İyi Hissetmek – PDF Kitap İndir Oku

Tüm bilgiler
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...
  • Yazar David Burns
  • Tür Eğitim Başvuru Psikoloji Bilimi
  • Yayınevi Psikonet
  • Çevirmen Gönül Acar, İrem Erdem Atak, Özlem Mestçioğlu, Esra Tuncer
  • Yıl 2015
  • Sayfa 408

İyi Sezmek

Psikiyatri ve tutum bilimleri alanında dünya genelinde isminden en çok laf ettiren bilim insanlarından Dr. David D. Burns, İyi Sezmek isimli kitabıyla okurlarına daha mutlu bir yaşamın kapılarını aralıyor. Evham, kabahatlilik ve özgüvensizlik gibi duyguların ferdin psikolojisi üzerindeki negatif tesirini aşmayı hedefleyen kitap, bilimsel olarak test edilmiş tekniklerle okurlarına eşsiz bir terapi sunuyor.

Daha Aydınlık Bir Bakış Açısı Kazanmak için İlk Adımınızı Atın

Psikoloji alanında Türkiye’nin öne çıkan yayınevlerinden Psikonet tarafından yayımlanan Öğrenişsel ve Tutumcu Terapiler serisinin üçüncü kitabı İyi Sezmek, okurlarına daha pozitif bir bakış açısı ve huzurlu bir yaşam vadediyor.

Şayet siz de kendinize şahsi yaşamınız üzerinde ne kadar etmen veya edilgen olduğunuzu soruyorsanız; daha da ehemmiyetlisi, yaşam yolculuğunuza artık daha güçlü bir güzergah vermek istiyorsanız, bu kitap size bütün de gereksiniminiz olan kılavuzluğu sunuyor. İyi Sezmek kitabının sayfalarını araladığınızda, belirsizlerinizle yüzleşecek ve onu elinizden düşürmek istemeyeceksiniz.

David Burns Kimdir?

Amerika Birleşik Devletleri’nin Minnesota eyaletinde yer alan Minneapolis kentinde 1942 senesinde dünyaya gelen David Burns, Stanford Üniversitesi Tıp Fakültesi Psikiyatri ve Tutum Bilimleri Bölümü’nde öğretim vazifelisi olarak çalışmalarını sürdürüyor. Yayımladığı çalışmalar ve yapıtlarla psikolojiyi geniş ulus kitlelerine beğendiren Burns, akademik çevrelerce de kaynaklarına en çok müracaat etilen adlar arasında yer alıyor.

Öğrenişsel Tutumcu Terapistler Birliği tarafından 2002 senesinde “Bilime Katkı Mükâfatı”nü almaya hak kazanan akademisyen ve yazar, İyi Sezmek kitabıyla takribî 40 yıldır dünyanın en çok okunan şahsi gelişim yazarları listelerinde yer alıyor. Yazarın, İyi Sezmek haricinde Türkçeye çevrilmiş Panik Saldırı ve Beraber İyi Sezmek isimli kitapları da bulunuyor.

En Hoşlanılan Kitaplara Hemen Şimdi Sahip Olun!

Hala bir baş ucu kitabınız yoksa, İyi Sezmek kitabına sahip olmak için geç kalmayın! Bu kitapla farkında bile olmadığınız yüklerinizden kurtulabilir, hakikat anlamda iyi sezmenin verdiği hafifliğin tadını çıkarabilirsiniz. İyi Sezmek kitabını hemen şimdi sipariş verin, sepete özel avantajlı maliyetler ve çok daha aşırısından faydalanmaya başlayın.

 

Yapılan Yorumlar
İyi Hissetmek – PDF Kitap İndir Oku için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

Benzer kitaplar