İmzalı – Griden Beyaza – Başarmak İsteyen Bütün Öğrencilere – PDF Kitap İndir Oku
4

İmzalı – Griden Beyaza – Başarmak İsteyen Bütün Öğrencilere – PDF Kitap İndir Oku

Tüm bilgiler
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (3 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...
  • Yazar Gökhan Müftüoğlu
  • Tür Eğitim Başvuru
  • Yayınevi Profil Kitap
  • Yıl 2022
  • Sayfa 144

İmzalı – Griden Beyaza – Başarmak İsteyen Tüm Öğrencilere Kitap Açıklaması

Gri rahat bir renktir. Gözü yormaz. Beyaz şeklinde aydınlık değilse de siyah şeklinde karanlık da değildir. Orta karar bir hali vardır, zahmet vermez, konforludur. Tehlikesi de tam burdadır. Kolay alışırsınız ona, durağandır; sizi herhangi bir fiil için teşvik etmez, bir alana sabitler.

Gri alanınız kimi süre sizi alıkoyan çekingenliğiniz, fanatizminiz yada dost ortamınız kimi süre ise saatlerinizi harcadığınız uyku yada toplumsal medya olabilir. Kısaca kim nerede gereğinden fazla süre ve enerji kaybediyorsa onun gri alanı orasıdır ve orada hayallere, hedeflere yer yoktur. Peki onlar nerededir? Beyaz alanda…

Sadece Griden Beyaza bir seyahat yaptığınız takdirde kalbinizin derinliklerinde bir gömü şeklinde sakladığınız hayallerinizi ortaya çıkarabilir, kabiliyetinizi keşfedip onu bir cevher şeklinde işleyebilirsiniz. Geleceğinizi belirleme etmek, önünüzdeki tüm sınavları verebilmek için korksanız, zorlansanız dahi yola çıkıp savaşım etmeniz, hayallerinizin gerçekleşeceği anı düşleyerek adım adım ilerlemeniz gerekir.

Yolunuza çiçekler serileceğini vadetmiyorum aksine yol tuzaklarla dolu… Fakat merak etmeyin, yolculuğunuzun rotasını doğru bir halde tespit edebilmeniz için bu kitap size rehberlik edecek. Hayallerinize erişme yolunda gerekseme duyduğunuz içinde ne olduğu -motivasyon, hedef belirleme, planlama, verimli emek verme, irade ve süre yönetimi konularını- bu kitapta bulabileceksiniz.

Haydi, direksiyonun başına geç tayfam, artık kaptan olma vakti!
Gri yolları terk edip beyaz hayallerin için sonuna kadar savaşım et.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Yapılan Yorumlar
İmzalı – Griden Beyaza – Başarmak İsteyen Bütün Öğrencilere – PDF Kitap İndir Oku için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

Benzer kitaplar