İlişkilerin Gerçek Hikayesi – Doğru İlişkinin Formülü Sensin – PDF Kitap İndir Oku
0

İlişkilerin Gerçek Hikayesi – Doğru İlişkinin Formülü Sensin – PDF Kitap İndir Oku

Tüm bilgiler
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...
  • Yazar Yunus Sezener
  • Tür Eğitim Başvuru
  • Yayınevi Ceres Yayınları
  • Yıl 2022
  • Sayfa 200

İlişkilerin Gerçek Hikayesi – Doğru İlişkinin Formülü Sensin Kitap Açıklaması

Bir benim hikâyem var…

Bir senin hikâyen var…

Bir de gerçek hikâye var.

Senin hikâyen, benim hikâyem… Peki ya gerçek hikâye?

Çoğumuz hayatımızda bir kere de olsa dizilerdeki ya da filmlerdeki mutlu çiftleri görüp iç geçirmiş ve bunun bizim başımıza ne süre geleceğini merak etmişizdir. Bir ihtimal yaşantımız süresince dışarıdan muhteşem şeklinde gördüğümüz, “doğru” diye adlandırdığımız ilişkilere ulaşmak için adımlar atsak da bir türlü bizlere uygun kişiye denk gelememişizdir.

Bir Matchmaker olan Yunus Sezener’in danışanlarıyla yaşadıklarından yola çıkarak yazdığı bu kitap yardımıyla ilişkilerde iyi mi olduğunuzu görüp kendinizi tanıyacak, yetiştirilme tarzınızın ilişkilerinize tesirini öğrenecek ve kendinizi bunlar çerçevesinde dönüştürme yoluna gideceksiniz.

Haydi o süre, daha çok ertelemeden sayfaları çevirin ve kitabından çıkardığınız derslerle size uygun kişileri hayatınıza çekmeye başlayın!

Access Consciousness’ın sıradışı soruları ile siz de benim şeklinde yaşamınızı değiştirebileceğinizi bilseniz ve bu kitabın da bu mevzuda destekçiniz olacağını söylesem, ne dersiniz?

Eğitim, seminer ve danışmanlıklarla talep eden her insanın yaşam yolculuğunu kolaylaştırıyorum. Bu öylesine keyifli bir yol ki… İnanın asla durasım yok.

Bu yolda en içten talebim ve daima söylediğim cümle; “Rabbim kendi önümden çekilmemi nasip et!”

Yürekten arzuluyorum; her bir satır, okumayı seçen her insana katkı olsun. Sunulan her bir sual, hayatına almayı seçenlere değişiklik kapılarını sonuna kadar açsın…

Arayışı daha neşeli, daha kolay ve şükran dolu bir yaşam olan her insana, HER ŞEYİN MÜMKÜN OLDUĞUNU göstersin, ışık tutsun…

Tek bir hedef var: “Daha bilgili ve daha bilincinde olmak!”

Her birimiz oldukça değerliyiz! Ve birer hediyeyiz bu dünyaya… Bunu algılamak ve yargısız, beklentisiz, görüş açısı olmaksızın HER ŞEYİN MÜMKÜN OLDUĞUNU keşfedebilmek için neler mümkün?

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Yapılan Yorumlar
İlişkilerin Gerçek Hikayesi – Doğru İlişkinin Formülü Sensin – PDF Kitap İndir Oku için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

Benzer kitaplar