İktisada Yeniden Giriş: Tasarruf, Yatırım ve Kazancın Elkitabı – PDF Kitap İndir Oku
0

İktisada Yeniden Giriş: Tasarruf, Yatırım ve Kazancın Elkitabı – PDF Kitap İndir Oku

Tüm bilgiler
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

İktisada Tekrardan Giriş: Tutum, Yatırım ve Kazancın Elkitabı Kitap Açıklaması

Akıllı insanoğlu hatalarından ders alır, oldukca akıllı insanoğlu başkalarının hatalarından da ders alır.

Son birkaç senedir yaşanmış olan küresel çalkantı derhal hepimizin iktisat ile ilgilenmesini gerektirdi. Bundan dolayı bundan önceki kitap İKTİSATTAN ÇIKIŞ iken şimdi İKTİSADA YENİDEN GİRİŞ yapıyoruz.

Sadece, eski dönemin asil duygularının oldukca uzağındayız artık. İhtiyaçlardan oldukca ihtirasların ardında koşuyoruz. Tutum etmekte güçlük çekerken, cüretli yatırımların peşindeyiz. Kazandığımız paraya hükmümüz geçmediği benzer biçimde, harcadığımız bölgeler de bizi doygunluk etmiyor. Açıkçası eski ekonomi öğretisi de bir yere kadar bu duruma umar olabiliyor. Sebep-sonuç ilişkilerinin karmakarışık hale geldiği yaşantımız bizi arzu etmediğimiz bölgelere sürüklüyor. Yalnız ailemizi değil firmalarımızı da bu şekilde yönetiyoruz.

Dünyanın en etkili ekonomistleri içinde sayılan Prof. Dr. Emre Alkin bu kez içinde bulunduğumuz çöküşü, tutum, yatırım ve kazanç elde etmenin yollarını hem kendi deneyimlerinden yola çıkarak hem de ustalaşmış bir gözlemci olarak bilgelikle aktarıyor. Sokaktaki esnaftan büyük yatırımcılara, birikim yapmak isteyen ev hanımından emekliye kadar her insana hitap eden bu ufuk açıcı kitap paraya olan bakışınızı yeniden gözden geçirmenizi sağlayacak.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Yapılan Yorumlar
İktisada Yeniden Giriş: Tasarruf, Yatırım ve Kazancın Elkitabı – PDF Kitap İndir Oku için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

Benzer kitaplar