Hayat Cesurlara Torpil Geçer-Özel Baskı – PDF Kitap İndir Oku
3

Hayat Cesurlara Torpil Geçer-Özel Baskı – PDF Kitap İndir Oku

Tüm bilgiler
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 votes, average: 3,00 out of 5)
Loading...

Hayat Mertlere Torpil Geçer

Kendini uzun seneler soluk ve meditasyon tekniklerine adayan yazar Bircan Yıldırım, Hayat Mertlere Torpil Geçer adlı kitabı ile tüm kalıpları deviriyor. Sıradan şahsi gelişim kitaplarından değişik olarak öyküleştirilmiş bir anlatımı seçim eden Yıldırım, böylece pek çok okuyucunun alakasını sürüklemeyi muvaffak oluyor.
Cesaretin ana tema olarak işlendiği kurgu, okurlarını manevi bir yolculuğa çıkararak düşünmeye davet ediyor. Belli kısımlarda soluk egzersizlerine de yer verilen kitap, aynı zamanda şahsın kendisine uygulayabileceği bir terapi kaliteyi taşıyor. Bircan Yıldırım’ın yalın ve akıcı anlatımı ile zenginleşen bu kitap, uçurumun kıyısında düşmeyi bekleyenlere büyük bir cesaret misali sunuyor.
Dilhun’un Vaveyla ve Logos ile Değişen Hayatı
Kitabın başkahramanlarından Dilhun, geçmişine son derece bağlı, hayatına yenilikleri katmayı muvaffak olamayan ve kolay kolay bırakamayan bir şahsiyet olarak öne çıkar. Dilhun, erkek dostu Hakan’dan yeni bölmüştür. Yaşadığı yeis evvelleri kendini ve Hakan’ı yargılamasına neden olurken, sonrasında yerini vahim bir intikam planına vazgeçer. Ancak Dilhun, reelinde tüm ikili ilişkilerinde problem yaşayan bir şahsiyettir. İçinde bulunduğu vaziyetten sıyrılıp değişmeye, kendini keşfetmeye ve iyileşmeye gereksinimi vardır.
Vaveyla şahsiyeti ise bütün de burada devreye girer. Bir gün sahilde Dilhun’la karşılaşır. Tek başına yürüyen ve oldukça mutsuz görünen Dilhun, Vaveyla’nın dikkatine sürükler. Vaveyla da aynı yollardan geçmiş, fakat içindeki sevgiyi bulmayı muvaffak olmuş bir şahsiyettir. Dilhun, Vaveyla’nın destek arzına başlarda katlanacaktır. İkna olduktan sonra ise kendisindeki muhteşem başkalaşıma şahitlik edecektir. Zira Vaveyla, sorduğu suallerle Dilhun’un hayatına dair tüm cevapları bulmasını sağlayacaktır. Dilhun, artık içindeki tüm cesaretsizliği kırmalı ve hakikat sevgiye erişmelidir. Zira Logos ile tanışması, bütün de buna bağlıdır.
En Beğenilen Kitaplara Hemen Şimdi Sahip Olun!

Hayat Mertlere Torpil Geçer, size “Haydi bir cesaret!” dedirterek tertemiz bir hayata başlamanıza vesile olacak. Bircan Yıldırım’ın büyük ses getiren kitabı Hayat Mertlere Torpil Geçer ve çok daha aşırısı, Şahsi Gelişim kategorisinde sizi bekliyor. İndirimli maliyet yaftalarının bulunduğu fırsatlardan faydalanmak için beklemeyin ve hemen mahsulleri sepetinize ilave etmeye başlayın!

Yapılan Yorumlar
Hayat Cesurlara Torpil Geçer-Özel Baskı – PDF Kitap İndir Oku için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

Benzer kitaplar