Gilmore Girls: Resmi Yemek Kitabı – PDF Kitap İndir Oku
0

Gilmore Girls: Resmi Yemek Kitabı – PDF Kitap İndir Oku

Tüm bilgiler
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Gilmore Girls: Resmi Yiyecek Kitabı Kitap Açıklaması

Merhaba, Stars Hollow sakinleri! Ya da benim benzer biçimde, bigün bu görkemli kasabada yaşamayı düşlemiş olan hepimiz. Sizi, gelmiş geçmiş en mükemmel ve iştah açıcı kasabanın bir sakini benzer biçimde hissetmeniz için bu yiyecek kitabına çağrı ediyorum. Hazır olduğunuzu biliyorum şu sebeple: “In omnia paratus!”

Tuğba Yılmaz Karakaş

 

Bir düşünün, kış festivali yeni başlamış ve ilk kar düşmüş olduğu anda oradasınız; ya da Mart gelmiş, tarlaları tombul tombul balkabakları basmış; veyahut da bir güz akşamı, tüm kasaba ışıl ışıl süslenmiş, siz sokaklarda içinize serin havayı çekerek geziniyorsunuz. Kim istemez ki bunu?

Sookie’nin Büyülü Risotto’sundan Luke’un Spesiyal Cheeseburger’ine, Film Gecesi Atıştırmalık Tepsisi’nden Lorelai’ın Mezuniyet Pastası’na; her duruma ve her damak tadına uygun onlarca tarifle dolu bu ilk resmi Gilmore Girls yiyecek kitabı bizi Stars Hollow’un sokaklarında ve sofralarında leziz bir yolculuğa çıkarıyor. Kitaptaki yiyecekleri, ağız sulandırıcı fotoğraflar ve Şefimiz Sookie’nin keyifli ipuçları eşliğinde meydana getirecek, diziden ölümsüz görüntüler ve repliklerle anılarımız canlanacak ve hepsinden önemlisi, oldukça konuşan ve hayata aynı iştahla sarılan Gilmore kızlarını niçin bu kadar oldukça sevdiğimizi bir kez daha hatırlayacağız.

 

 

Yapılan Yorumlar
Gilmore Girls: Resmi Yemek Kitabı – PDF Kitap İndir Oku için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

Benzer kitaplar