Evlilik Anlaşması – PDF Kitap İndir Oku
3.2

Evlilik Anlaşması – PDF Kitap İndir Oku

Tüm bilgiler
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (18 votes, average: 3,22 out of 5)
Loading...
  • Yazar Tessa Dare
  • Tür Edebiyat Roman
  • Yayınevi Epsilon Yayınevi
  • Yıl 2022
  • Sayfa 304

Evlilik Anlaşması Kitap Açıklaması

Zamanı aşk romanlarının yıldızlarından ve New York Times Çoksatanlar listesinin olmazsa olmaz isimlerinden Tessa Dare’den zekice diyaloglarla ve tutkulu dokunuşlarla yaşam gören bir aşk hikâyesi…

Waterloo Savaşı’ndan yüzünün yarısı tanınmaz hâlde dönen Ashbury Dükü korkulu görünümü sebebiyle nişanlısı tarafınca terk edilmişti. Ne var ki Ash’in bir vârise ihtiyacı vardı ve asla zaman kaybetmeden kendine bir eş bulması gerekiyordu. Fakat yüzü bu hâldeyken onunla kim evlenmek isterdi ki? Büyük bir yalnızlığın içine hapsolan Ash, kütüphanesinde ansızın beliren davetsiz konuk Emma’yla karşılaştığında bu basit terzinin, aramış olduğu tüm özelliklere haiz bulunduğunu anlamıştı. Kız, şefkatli, iyi eğitimli ve espriliydi. Ek olarak yeterince güzeldi ve kirasını ödeyemediği için evinden atılmak üzereydi.

Dük tanıştıkları gün ona evlenme teklif ettiğinde Emma onun akıl sağlığından kaygı etmiş ve bunu dile getirmekten çekinmemişti. Ash ise bu yoruma asla aldırmadan evliliklerinde geçerli olacak birbirinden garip şartları sıralamıştı.

Emma hayallerindeki aşk evliliğinden oldukça uzak olan bu acayip teklife hayır dese de Ash onu ikna etmek için çabalamaya devam edecekti. Sadece Emma’nın hemen hemen bilmediği bir şey vardı: Dük son aşama aklı başlangıcında ve karşı konulamaz bir adamdı.

İlk sayfalarından itibaren sizi içine alacak olan Evlilik Anlaşması, Emma ile Ash’in sıradışı aşk hikâyesiyle olmasıyla birlikte Tessa Dare’in cüretkâr ve keyifli üslubuyla da okurların kalbinde yer edinecek.

 

 

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

Benzer kitaplar