Death Note – Ölüm Defteri 6 – PDF Kitap İndir Oku
3.2

Death Note – Ölüm Defteri 6 – PDF Kitap İndir Oku

Tüm bilgiler
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (9 votes, average: 3,22 out of 5)
Loading...
  • Yazar Tsugumi Ooba
  • Tür Çizgi Roman
  • Yayınevi Akılçelen Kitaplar
  • Çevirmen Hüseyin Can Erkin
  • Yıl 2012
  • Sayfa 224

Japon çizgi romanlarına verilen ad olan Manga, dünyada bir delilik halini almıştır. Death Note Vefat Defteri yayınladığı tam ülkelerde satış rekorları kıran ve geniş bir hayran kitlesine sahip en ehemmiyetli manga serilerinden biridir.

Bu deftere ismi yazılanlar can verir… Vefat Yaradanı Şinigami Ryuk’un insanoğlu dünyasına düşürdüğü defter: DEATH NOTE VEFAT DEFTERİ. Bu doğaüstü defteri bulan ve dünyadaki cani kabahatlileri ortadan kaldırmak için kullanmaya karar veren Light Yagami ün-ı değişik Kira ile kimsenin çözemediği vakalarda polise dayanak eden L isimli sırlı detektif arasındaki muhteşem gayret böyle başlar.

Yotsuba’daki yedi çalışanın yeni Kira ile iletişimli olduğu istikametinde pek çok delil elde etmiş olsalar da Light, L ve değişik takım azaları Death Note’a asılda hangisinin sahip olduğunu henüz keşfedemezler. Bunun üzerine naçar kalan L, bu yeni Kira’yı sarihe çıkarabilmek için Misa’yı devreye sokarak onun firmaya sızmasını sağlar. Misa’ya firma çalışanlarından ilk kim yanaşacak? Peki, bu gidişatta L’in yeni hücumu ne olacak?

Yapılan Yorumlar
Death Note – Ölüm Defteri 6 – PDF Kitap İndir Oku için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

Benzer kitaplar