Çatı Katı – Tünelden Önceki Beyaz Ev – PDF Kitap İndir Oku
1

Çatı Katı – Tünelden Önceki Beyaz Ev – PDF Kitap İndir Oku

Tüm bilgiler
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 votes, average: 1,00 out of 5)
Loading...
  • Yazar Işıl Işık
  • Tür Edebiyat Roman
  • Yayınevi Yediveren Yayınları
  • Yıl 2022
  • Sayfa 320

Çatı Katı – Tünelden Önceki Beyaz Ev Kitap Açıklaması

Tüm ülkenin gündemine oturan ve büyük sırlarla dolu Beyaz Ev soruşturmasını yürüten Başkomiser Emris, kendisine ulaşan yeni delillerin peşinden araştırmayı derinleştirmeye adım atar ve İnterpol’ün desteğiyle yurt dışına taşır. Beyaz Ev’in yeni sahibi Eren ve daha ilkin Beyaz Ev ile bağlantılı cinayetleri çözen Atlas, Demir, Ala üçlüsünün de dâhil olduğu hususi bir ekip kurar.

Daha ilkin ortadan kaybolan Arden’i bulmak, soruşturmanın devamı ve internasyonal kabahat örgütünün deşifre edilmesi için kilit rol oynamaktadır. Sadece Arden’den hiçbir iz yoktur. Başkomiser Emris, Arden’i bulmak için uğraşırken; Eren için ise eski sevgilisi Arden’e yaklaşmak kendi içinde büyük iç çatışmalara niçin olacaktır.

Tünelden Önceki Beyaz Ev serisinin başarıya ulaşmış yazarı Işıl Işık’tan her bölümünde ayrı bir coşku ve merak duyacağınız bir polisiye roman… Beyaz Ev triosunun final kitabı Çatı Katı adlı romanla, hikâye sona yaklaşırken kendinizi bir taraftan nefes soluğa bir internasyonal soruşturmanın içinde bulacak, öte taraftan Beyaz Ev’deki yeni gizemli vakalarla korku ve gerilimi iliklerinize kadar hissetmeye devam edeceksiniz

 

 

Yapılan Yorumlar
Çatı Katı – Tünelden Önceki Beyaz Ev – PDF Kitap İndir Oku için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

Benzer kitaplar