Bebekler Ne İster: 0-2 Yaş Bebekler için Ay Ay Gelişim ve Sağlıklı Büyüme Rehberi – PDF Kitap İndir Oku
0

Bebekler Ne İster: 0-2 Yaş Bebekler için Ay Ay Gelişim ve Sağlıklı Büyüme Rehberi – PDF Kitap İndir Oku

Tüm bilgiler
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Bebek Manifestosu:Her ağladığımda alaka görmeye, acıktığımda doyurulmaya, kirlendiğimde arınılmaya, uykum geldiğinde sakin ve tehlikesiz bir biçimde yattırılmaya, korunmaya ve özen gösterilmeye, vücutsal ve zekasal gelişimim için desteklenmeye ve ne olduğuma ya da ne yaptığıma bakılmaksızın karşılıksız hoşlanılmaya hakkım var. Hayata sıhhatli ve muhteşem bir başlangıç yapabilmem için beni kavramana lüzumum var.

Bebekler isterse annelerinin yapamayacağı hiçbir şey yoktur ama hangi gidişatlarda neler yapmaları gerektiğini bilen annelerin bebeklerine sunabileceği sıhhatli hayat kadar kıymetli bir hediye de yoktur. Çocuk Sıhhati ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Elif Pınar Çakır tarafından en aktüel bilgiler ışığında hazırlanan, altın nasihatler ve zengin görsellerle bezeli bu kitap, bebeğinizin yenidoğan yarıyılından 2 yaşına kadar tüm gelişimsel safhaları ve temel lüzumları hakkında merak edilenleri yanıtlıyor ve çiçeği burnunda ebeveynler için hayatlarının en hoş yolculuğunda yanlarından ayırmayacakları bir rehber olmayı kastediyor.

Yapılan Yorumlar
Bebekler Ne İster: 0-2 Yaş Bebekler için Ay Ay Gelişim ve Sağlıklı Büyüme Rehberi – PDF Kitap İndir Oku için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

Benzer kitaplar