Ateş Bekçisinin Kızı – PDF Kitap İndir Oku
5

Ateş Bekçisinin Kızı – PDF Kitap İndir Oku

Tüm bilgiler
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Ateş Bekçisinin Kızı Kitap Açıklaması

Sırrı sakla. Yalanı yaşa. Gerçeğine kavuş.
On sekiz yaşındaki Daunis Fontaine yaşamı süresince ne yaşamış olduğu yere tam olarak uyum sağlayabilmişti ne de Ojibva rezervasyonuna. Şimdilerde üniversitede yeni bir başlangıç yapmanın hayalini kuruyor fakat ailece yaşadıkları trajedi, genç kızın hayallerini bir süreliğine beklemeye alıyor.
Daunis’in hayatındaki tek coşku, adam kardeşi Levi’ın hokey takımına yeni gelen Jamie’yle tanışmak. Gene de Daunis, büyüsüne kapıldığı bu hokey yıldızının saklamış olduğu bir şeyler olduğundan şüpheleniyor. Genç kız şoke edici bir cinayetin tanımış olduğu olunca tüm sırlar gün yüzüne çıkıyor ve Daunis kendini ölümcül, yeni bir uyuşturucuyla ilgili FBI soruşturmasının ortasında buluyor.

Genç kızın hayal ettiğinden de karmaşık olan gerçek arayışı, yeni sırlarla beraber eski yaraları da ortaya çıkarıyor. Aldatmalar -ve ölümler- giderek artarken Daunis kuvvetli bir Anishinaabe kwe -bir Ojibva kadını- olmanın gerçek anlamını öğrenmek zorunda. Ve halkı için ne kadar ileri gidebileceğine karar vermeli. Bu, bilmiş olduğu tek dünyayı paramparça edecek olsa bile.

Yapılan Yorumlar
Ateş Bekçisinin Kızı – PDF Kitap İndir Oku için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

Benzer kitaplar