50 Maddede İlişkiler – PDF Kitap İndir Oku
5

50 Maddede İlişkiler – PDF Kitap İndir Oku

Tüm bilgiler
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Kadınlar için erkekleri anlama rehberi İlişkide mutluluk arıyor ancak bulamıyor musunuz? Aşkı çılgınlar gibi yaşamak isterken mutsuzluktan ve hiddetten çılgına mı dönüyorsunuz? Partnerinizin ne dediğini kavramaya çalışırken tükendiğinizi mi seziyorsunuz?

O halde bu kitap sizler için. Adaletli Yıldırım, 50 Maddede İlişkiler’de partnerinizle doğru bir bağlantı kurmanın ve mutlu bir ilişkinin gizemini açıklıyor. Erkekler ile kadınlar duygu ve düşünce dünyaları bakımından ne gibi değişiklikler gösterir; hangi erkeklerle ciddi ilişki düşünebilirsiniz, hangilerinden koşar adım kaçmanız gerekir; erkeklerin lafları ve tutumları kadınlara neler anlatır, kadınlar ne anlar; erkeklerin kadınlara ve ilişkiye bakış açısı nasıldır; reel aşkı bulduğunuzu nasıl anlarsınız… Kadın-erkek ilişkilerine dair bu ve bunun gibi pek çok sualin yanıtı bu kitapta.

50 Maddede İlişkiler ilişki koçu Adaletli Yıldırım’ın kaleme aldığı, ruh eşini bir gün bulacağına inanan ve inancını asla kaybetmeyen tüm papatyalar için tesirli bir rehber.

Yapılan Yorumlar
50 Maddede İlişkiler – PDF Kitap İndir Oku için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

Benzer kitaplar