11. Sınıf Matematik – Rengrenk Soru Bankası – PDF Kitap İndir Oku
0

11. Sınıf Matematik – Rengrenk Soru Bankası – PDF Kitap İndir Oku

Tüm bilgiler
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

11. Derslik Matematik – Rengrenk Sual Bankası Kitap Açıklaması


Elinizdeki kitabın en mühim özelliği, her mevzunun ilk sayfalarında yer edinen “Mevzu Özeti”nin derhal arkasından gelen ve sayfa üstlerinde ünitelere nazaran renklendirilmiş bölümlerde yer edinen Çözümlü Örnek’lerdir. Bu sayfalarda bulacağınız örnek sorular, her bir üniteyi tam manasıyla kavramanızı ve ünitelerin temel sual tiplerini tanımanızı mümkün kılar. Çözümlü Örneklerin peşinden verilen aynı tipteki soruları çözmek ise güveninizi artıracak, en mühim sual tiplerini rahatça yanıtlamanızı elde edecektir.

Mevzu Özetlerinde verilen en tehlikeli sonuç detayları dikkatle inceleyecek, Çözümlü Örnekleri ve derhal peşinden gelen benzer soruları dikkatle cevaplayacak olursanız, birim sonlarında yer edinen Testleri de asla zorluk çekmeden yanıtlayabilirsiniz. Yukarıdaki basamakları dikkatle geçtiğinizde, hem Yazılı Soruları bölümündeki ve ülke çapında düzenlenen çeşitli sınavların üniteyle ilgili sorularını içeren Geçmiş Yılların Imtihan Soruları kısmındaki soruları rahatça çözebildiğinizi ve başarınızda kayda kıymet bir artış yaratacağınızı görmüş olacaksınız.
Tüm eğitim yaşantınızda sonsuz başarılar diliyoruz.

Sayfa Sayısı: 392

Baskı Yılı: 2015

Dili: Türkçe
Yayınevi: Dost Yayıncılık

Yapılan Yorumlar
11. Sınıf Matematik – Rengrenk Soru Bankası – PDF Kitap İndir Oku için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

Benzer kitaplar