Yeni Başlayanlar İçin Can Yılmaz – Klişe Hayatlar Matbaası – PDF Kitap İndir Oku
0

Yeni Başlayanlar İçin Can Yılmaz – Klişe Hayatlar Matbaası – PDF Kitap İndir Oku

Tüm bilgiler
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Ağabeyim 8 Aralık 1968’de dünyaya geldi. Hakikatinde Zeytinburnu’na geldi de, yeniden de evrensel bakmak gerekli. 1973 seneyi baharına kadar el bebek gül bebek gelişen Can, benim doğumumla, evvel sanayiye çırak verilmek istenmiş, sonra “devlet mektebinde aynı çileyi sürükler nasılsa” fikriyle ilkokula başlatılmıştır. Ben tabii 1973’ten 2016’ya kadar kendi yaşam öykümle ilgilendiğim için arada neler olduğunu pek anımsa. Ancak kitabının çıkacağını dinleyince kitabın krokisine bakıp kavradım ki meğerse ne hoş günlerimiz olmuş.

Kamuoyunda şovlarımda anlattığım kadarıyla tanınan ağabeyim elbette gülünç olması için mübalağa etilmiş bir “tip” değil, yaşamımdaki en yakın dostum, en güvendiğim eleştirmenim, meslektaşım, (acemiler arasında) en fazla güldüğüm komedyen olarak çok ehemmiyetli bir “karakter”dir. Abimden hoşlanırım, ağabeyim olmasa yeniden beğenirdim. Az fikir belki ama yeniden beğenirdim.

Kitabını okuyun siz de beğeneceksiniz. Eline sıhhat Can Hoca, yeniden 1-0 öndesin… Benim kitabım dahi yok… Yaptın yeniden numaranı…
-Seni beğenen kardeşin ünlü komedyen, Cem Yılmaz-

.

Yapılan Yorumlar
Yeni Başlayanlar İçin Can Yılmaz – Klişe Hayatlar Matbaası – PDF Kitap İndir Oku için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

Benzer kitaplar