Yaşama Yeniden Tutunmak – Bütün Zorluklara Rağmen – PDF Kitap İndir Oku
0

Yaşama Yeniden Tutunmak – Bütün Zorluklara Rağmen – PDF Kitap İndir Oku

Tüm bilgiler
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...
  • Yazar Mecit Ömür Öztürk
  • Tür Din Tasavvuf
  • Yayınevi Hayykitap
  • Yıl 2023
  • Sayfa 176

Yaşama Tekrardan Tutunmak – Tüm Zorluklara Karşın Kitap Açıklaması

Yaşam yolunda pek oldukca tehlikelerle ve güçlüklerle karşılaşırız. Onları aşma mevzusunda ciddi sıkıntılar çektiğimiz zamanlar da olur. Tahammül sınırlarımızın zorlandığını hissettiğimiz vakitler de… İnsan bunlara sadece tanrısal kudrete sığınarak katlanabilir; Âlemlerin Yaratıcısıyla bağ kurarak…

 

Tanrı’a dayanmadan, O’nun himayesi altına girmeden yaşayan birinin yaşamdaki endişelerinin sonu gelmez ve karşılaşmış olduğu tehlikelerden hiçbir vakit tam anlamıyla kurtulamaz, onların izlerini ve yaralarını daima sırtında taşır.

 

Tanrı’ın adıyla ilerlemediğinde, hadiseler ufak olsun büyük olsun, onu hep kaygı yumağı haline getirir. Yaşamı Tanrı adına yaşamadığından dolayıdır bu endişeler. Gerçek imandır ki tevekküle niçin olur ve hadiselerin sarsıcılığı ve büyüklüğü ne kadar olursa olsun büyük ve kalıcı endişelere yol açmaz.

 

“Yaşama Tekrardan Tutunmak”, ağır ve sarsıcı yaşam tecrübelerinin üzerimizdeki büyük etkilerini azaltmak niyetiyle kaleme alınan, zor zamanların bir başucu kitabı…

 

Yapılan Yorumlar
Yaşama Yeniden Tutunmak – Bütün Zorluklara Rağmen – PDF Kitap İndir Oku için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

Benzer kitaplar