Titreşimi Yükselt Hayatın Değişsin – PDF Kitap İndir Oku
0

Titreşimi Yükselt Hayatın Değişsin – PDF Kitap İndir Oku

Tüm bilgiler
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

“Aşamanın gizemlerini bulmak istiyorsan,

enerji, frekans ve titreşimi düşün.”

Nikola Tesla

 

Canlı cansız her şeyin enerjisi var. Dolayısıyla her şey titreşimden ibaret… İnsan da, düşünce de, sevgi de, gıda da, eşya da…

Elbette Dünya da bir enerji alanına sahip… Üstelik dört buçuk milyar yaşındaki Dünya’nın enerji alanı büyük bir başkalaşım sürecinden geçiyor. Hepimiz Dünya’nın geçirdiği başkalaşımdan etkileniyoruz. Bu surattan vücudumuzun tüm enerji alanı, atom altı seviyeden hücresel seviyeye kadar tertemiz bir balansla tanışıyor ki, bu köklü başkalaşım elbette yaşamımızı ve sıhhatimizi aşırısıyla etkiliyor. Hatta büyük bir manevi biyolojik gerilime neden oluyor. Birliktesi hastalıkları, bitkinliği, duygusal keşmekeşleri ve çalkantılı ruh hallerini de getiriyor.

O halde kimler hal böyleyken dünyanın değişen titreşimiyle beraber sıhhatli ve mutlu bir yaşam inşa edebilecek, kimler ebedî ve devirici bir kargaşayla gayret içinde sıhhatsiz ve mutsuz bir yaşama mahkûm kalacak?

Binlerce senelik kadim kaynakların da işaret ettiği gibi, metamorfoza ayak uydurabilenler, sıhhatli ve mutlu bir yaşam tecrübeleyebileceklerdir.

Bu surattan “titreşim” üzerinde şuurlu çalışmak hem yaşam niteliğini aşırısıyla etkileyecektir hem de başkalaşım sürecinin kargaşaya dönüşmesine izin vermeyecektir.

Yapılan Yorumlar
Titreşimi Yükselt Hayatın Değişsin – PDF Kitap İndir Oku için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

Benzer kitaplar