Theta Healing-Sıra Dışı Enerji Yaklaşımına Giriş – PDF Kitap İndir Oku
3.7

Theta Healing-Sıra Dışı Enerji Yaklaşımına Giriş – PDF Kitap İndir Oku

Tüm bilgiler
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (27 votes, average: 3,74 out of 5)
Loading...

Üç ufak çocuk annesi olan Vianna Stibal’a, 1995 senesinde, uyluk kemiğini süratle yok eden kanser teşhisi konuldu. Sınadığı tüm ananesel ve seçenek rehabilitasyon usulleri galibiyetsiz olmuştu, ta ki daha evvel sezgisel okuma seanslarında çalıştığı kolay tekniği kendisi üzerinde uygulayana kadar. Kendini anında iyileştirmenin hayreti içerisindeki Vianna, bu yaklaşımı, yaptığı seanslarda başkaları üzerinde de kullanmaya başladı ve insanlardaki fantastik iyileşmelere kezlerce tanık oldu. Daha da hayret verici olan şey, binlerce danışanıyla yaptığı çalışmalar sırasında, bu metodun başkalarına da öğretilebileceğini keşfetmesiydi. Şimdi, siz de, beyninizi Teta vaziyetine 4-7 Hz nasıl getireceğinizi ve her şeyin içinde hareket eden yaratıcı enerji ile nasıl irtibat kuracağınızı bilebilirsiniz.

Bu büyüleyici kitabın sayfaları arasında,

• Sizde hastalığı yaratan negatif düşünceleri anında nasıl değiştireceğinizi,

• Yedi Varoluş Seviyesi’ni; her şey olan sevgi ve enerjinin azami seviyesiyle irtibat kurmanıza izin veren kavramı,

• Her seviyede; fiziksel, zekâsal, duygusal ve ruhsal başkalaşımı yaratma becerisini nasıl geliştireceğinizi keşfedeceksiniz

Yapılan Yorumlar
Theta Healing-Sıra Dışı Enerji Yaklaşımına Giriş – PDF Kitap İndir Oku için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

Benzer kitaplar