Sevgiler Carter – PDF Kitap İndir Oku
3.8

Sevgiler Carter – PDF Kitap İndir Oku

Tüm bilgiler
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (12 votes, average: 3,83 out of 5)
Loading...

Dostluk onları hazırlıksız tutmuştu Aşk da öyle

Carter ve Arizona dördüncü sınıftan beri dostlardı, birbirlerinden nefret ettikleri zamanlarda dahi. Geçip giden senelerin, ilk öpücüklerin, ilk kalp kırıklıklarının ve ilk aşkların arasında değişmeyen tek şey arkadaşlıklarıydı.

Şimdi üniversitedeydiler ve Carter bir ilişkiyi altı aydan fazla sürdüremezken, Arizona tehlikelerle ihtimalleri değerlendirdiği çizelgeler oluşturarak muhteşem adamı bulmanın peşindeydi.

Zafersiz aşk yaşamlarına yakından şahitlik eden dostları ikiye parçalamıştı: Kimileri ikisinin beraber olma olasılığına gülüp geçerken, değişikleri bunun hâlâ gerçekleşmemiş olmasına donakalıyordu.

Bu dağılmaz ikili için ise gidişat gayet kolaydı – birbirlerinin tipi değillerdi. Ta ki bir gecede tüm hudutlar geçilene kadar.

Aralarında bir şeyler olmadığına başkalarını ikna etmek kolaydı, peki ya kendilerini?

“Yaşamları değişirken Carter ve Arizona’nın attığı her adım hikâyeyi daha da muhteşem kılıyor. Whitney G.’nin her kitabını çıktığı gibi alacağım!” —Edgy Reviews

“Whitney G., Carter ve Arizona’nın ilişkilerinin her hâlini ilgi çekici yakalamakla kalmamış, aynı zamanda ikili arasındaki ateşli kimyayı harika bir biçimde yansıtmış.” —BookBinge

Yapılan Yorumlar
Sevgiler Carter – PDF Kitap İndir Oku için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

Benzer kitaplar