Senin Suçun Değil – PDF Kitap İndir Oku
4

Senin Suçun Değil – PDF Kitap İndir Oku

Tüm bilgiler
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (35 votes, average: 4,03 out of 5)
Loading...

Yaşamındaki meseleleri düşün; kıymetsizlik duygun, sana hasar veren ilişkilerinden bırakamayışın, galibiyetsizliklerin, aynı kusurları tekerrür tekerrür yapışın, başkalarına şefkatle yanaşırken kendine acımasız oluşun, içindeki kaybolmayan hiddet ve hatta kıskançlıkların…

Bunları yaşamayı sen mi seçtin? Ya da belki de geçmişte yaşadıkların bugün böyle sezmene neden oluyor. Kendini yargılamayı vazgeç, bu işleri daha makûs hale getirmekten başka bir işe haylaz.

Bu kitapla beraber geçmişinin karanlık dehlizlerine doğru bir yolculuğa çıkacağız; içine doğduğun aileden, yaşadığın travmalara kadar, bugün var olan problemlerinin geçmişteki izini müddetceğiz. Çocukken alman gereken sevgi, saygı ve güveni alamadığın zaman neler olduğunu, zehirli anne baba tutumlarının nasıl imhaya yol açtığını görecek; bazen ehemmiyetsiz sanılan minik bir travmanın uzun vadeli tesirlerinin çok büyük olduğunu fark ettikçe gevşeyeceksin.

Bu kitap sana mucizeler taahhüt etmiyor, hiçbir şey muhteşem olmayacak, ancak şu anki halinden daha iyi sezmen netlikle muhtemel. Birlikte yürüyeceğimiz yolun emeli bu.

Kendine bu bahtı vermelisin…

Yapılan Yorumlar
Senin Suçun Değil – PDF Kitap İndir Oku için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

Benzer kitaplar