Sayıların ve Renklerin Sırlı Dili – Kadim Bilgilerin Işığında – PDF Kitap İndir Oku
4.3

Sayıların ve Renklerin Sırlı Dili – Kadim Bilgilerin Işığında – PDF Kitap İndir Oku

Tüm bilgiler
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (4 votes, average: 4,25 out of 5)
Loading...

İçindeki her şeyin enerji, frekans ve titreşim eşitliğiyle oluştuğu bu gizemlerle dolu safhanın bir parçası olan insanın da vücudundaki ve ruhundaki gizemlere erişme isteğini ele alan bir eser. Adımızı yaşamımız süresince taşırken reelinde kader sayımızın özelliklerini de adımızla birlikte taşıdığımızı anlatan, sıkça kullandığımız veya kullanmaktan sakındığımız renklerin karakterimiz üzerindeki tesirini açıklayan ve vücudumuzdaki enerji merkezlerini tek tek ele alıp kendimizi ayrıntılıca tanımamızı sağlayan, bilgilendirici bir çalışma.

Uzun araştırmalar neticeyi yazılan bu kitaptan, rakamların ve renklerin anlamları hakkında doyurucu bilgi edinmek muhtemel. Lüzum dinlenen ya da merak edilen kısımların açılıp kumpaslı olarak okunabileceği biçimde başlıklandırılmış içeriğiyle de okuyucuya uzun süreli yoldaş olacak bir kaynak…

Unuttuğumuz ve hatta çok şuurlu olarak bize unutturulan çok fazla bilgi, anane ve kadim öğreti var. Bir Hayliyi uzun süre Doğu’da, güneşin doğduğu yerlerde sırlar içinde muhafaza edildi. Algı etkenin, farkındalığın, daha önceki iyilik tortularının ve o bilgileri doğru kullanacakların pak enerjilerinin yine yükselmesini bekledi, anlaşılmak ve andırılmak için. Karanlık ve aydınlık büyük bir savaş içinde ilerlerken, ışığın gücünün çoğalmasını suskun bir bilgelikle beklediler ve şimdi yine andırılmak üzere akıllarımıza, düşlerimize, bilinçaltımıza değişler yaparak mağaralardan çıkıp gün ışığına geçmeye başladılar. Kavramak isteyene zekalar açılıyor, fark etmek isteyene farkındalık kapıları aralanıyor.

Renkler ve Rakamlar bu kadim öğretilerden biri. Bu kitapla sizleri bir uyanışa, bilgiye sahip çıkmaya ve yaşamlarınıza akıtmanızı sağlamaya çağırıyorum.

Kilitli sandıklar açılıyor… Damgalanmış ruh parçacıklarımız yine ışığı buluyor ve bize bilgi diye yutturulan, taraflı yazılıp çizilmiş bir hayli bilgi kırıntısının reel suratının farkını algı etme eforuna geçiyoruz.

Ortaklaşa şuur uyanıyor…

Kendini Bilen Rabbini Öğrenir!

ŞEBNEM EKŞİB

Yapılan Yorumlar
Sayıların ve Renklerin Sırlı Dili – Kadim Bilgilerin Işığında – PDF Kitap İndir Oku için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

Benzer kitaplar