Sapiens: Grafik Tarih Birinci Cilt-İnsan Türünün Doğuşu – PDF Kitap İndir Oku
3.2

Sapiens: Grafik Tarih Birinci Cilt-İnsan Türünün Doğuşu – PDF Kitap İndir Oku

Tüm bilgiler
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (5 votes, average: 3,20 out of 5)
Loading...

Tüm dünyada milyonlarla buluşan Sapiens’in yazarı Yuval Noah Harari, insanlık tarihini geniş bir okur kitlesinin zevkle okuyacağı tertemiz bir formatta sunuyor.

Dört ciltlik serinin birinci cildi olan İnsan Cinsinin Doğuşu,diğer hayvanlardan pek de farkı olmayan bir cins olarak ortaya çıkan Sapiens’in tüm dünyayı dönüştürebilecek eforu nasıl elde ettiğini renkli kahramanlar ve espri dolu hikâyeler eşliğinde anlatıyor.

İnsan evriminin bir survivor müsabakası, Sapiens’in yarattığı ekolojik trajedinin bir dedektiflik hikâyesi olarak aktarıldığı bu soluk kesici yolculuk, mükemmel çizimler ve yaratıcı anlatılarla biyoloji ve tarihin insanlığı nasıl şekillendirdiğini, öğrenişsel devrimle büyüyen kurmaca hünerinin insanlara kazandırdığı miktarsız eforu ve bu eforun devirici tesirlerini ortaya koyuyor.

Değişik bilim dallarının yaklaşımlarını anlaşılır ve cümbüşlü bir anlatıyla aktaran bu çalışma, bugün karşı karşıya olduğumuz çetin meselelerin kaynağına ışık meblağken insanlık tarihini neşeyle okunan çekici bir serüvene dönüştürüyor.

Yapılan Yorumlar
Sapiens: Grafik Tarih Birinci Cilt-İnsan Türünün Doğuşu – PDF Kitap İndir Oku için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

Benzer kitaplar