Potansiyelinizi Zirveye Çıkarın – PDF Kitap İndir Oku
5

Potansiyelinizi Zirveye Çıkarın – PDF Kitap İndir Oku

Tüm bilgiler
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
  • Yazar Joseph Murhpy
  • Tür Eğitim Başvuru
  • Yayınevi Salon Yayınları
  • Yıl 2023
  • Sayfa 224

Potansiyelinizi Zirveye Çıkarın Kitap Açıklaması

Joseph Murphy’nin artık klasikleşmiş kitabı The Power of Your Your Subconscious Mind (Bilinçaltı Zihninizin Gücü ilk olarak 1963’te gösterildi ve derhal en oldukça satanlar arasına girdi; şimdiye kadar yazılmış en iyi kişisel gelişim kitaplarından biri olarak tescillendi. Bu çalışmanın başarısının peşinden, Dr. Murphy dünya genelinde binlerce insana konferanslar verdi; milyonlarca şahıs ise onun günlük radyo programını izledi. Konuşma derslerinde, öne sürdüğü telkinlerle, gerçek yaşamdan insanların yaşantılarını iyi mi kökten iyileştirdiğine dikkat çekti.

Şimdilerde, bu dersler, Dr. Murphy’nin öğretilerini 21. Yüzyılda okuyucuların yaşamlarını kökten iyileştirebilmeleri için kendi bilinçaltı algılarını iyi mi programlayacaklarına dair kanıtlanmış teknikler sunan altı kitapta birleştirildi; bunlar tekrardan düzenlendi ve güncellendi.

Bu kitap, söz mevzusu serinin 2. kitabı. Bu sayfalarda, Dr. Murphy daimî huzura ve berekete götürmüş olan yolda size rehberlik edecek dörtlü anahtar ilkeyi paylaşıyor. Buradaki idrak kodunu uygulayarak, bir satıcı gelirini beşe katladı; bir din adamı sefil bir vaziyetteki muhitte bir dini mekânın tekrardan inşasına fon sağlamış oldu; neticede bunun şeklinde size esin verecek ve sizi şaşırtacak daha birçok başarı öyküsü gerçekleşti!

 

Yapılan Yorumlar
Potansiyelinizi Zirveye Çıkarın – PDF Kitap İndir Oku için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

Benzer kitaplar