Pazarlama 4.0 – PDF Kitap İndir Oku
2.6

Pazarlama 4.0 – PDF Kitap İndir Oku

Tüm bilgiler
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (7 votes, average: 2,57 out of 5)
Loading...

“Teknoloji dünyası bugün o kadar süratli ilerliyor ki, her bir başkalaşım bir sonrakini daha da süratlendiriyor. Böyle bir civarda ileriye doğru giderken pazarlama uzmanlarının yollarını bulmalarına dayanakçı olacak bir temele ve referans noktasına sahip olmaları son derece ehemmiyetlidir. Bu güzergahta yeni bir bilimsel temel atan Pazarlama 4.0 kitabı, dijital ve mobil geleceği buluş etmeye ve kavramaya çalışan herkes için bir başlangıç noktası ve paha biçilmez bir kaynak olacaktır.”

-Howard Tullman, CEO, Chicagoland Entrepreneurial Center/1871

“İnternet ve IT, pazarlamayı kökünden değiştiriyor. Bu kitap yeni yarıyılda pazarlama mevzusunda çok ehemmiyetli bilgiler veriyor.”

-Hermann Simon, Kurucu ve Başkan, Simon-Kucher&Partners

“Kotler ve dostları bugünün dijital, interaktif pazarı ile pazarlamanın yeni rolünü çok hoş bir biçimde birleşimlemişler.”

-Don Schultz, Etkin Emekli Tamsal Pazarlama Bağlantıyı Profesörü, Medill Gazetecilik, Medya, Tamsal Pazarlama Bağlantıyı Fakültesi, Northwestern Üniversitesi

“Bugün pazarlama alanında geçekleşmekte olan devasa başkalaşımları belgeleme mevzusunda hiç kimse pazarlamanın babası Philip Kotler’den daha kaliteli değildir. Pazarlamanın geleceği dijitaldir ve bu kitap da kılavuzunuz.”

-Al Ries, Positioning: The Battle for Your Mind yazarı

Philip Kotler, Northwestern Üniversitesi İş Yönetimi Yüksekokulunda Profesör unvanıyla görev yapmaktadır. Çağdaş Pazarlamanın Babası olarak kabul edilir. Wall Street Journal tarafından iş dünyasının en tesirli altı düşünürü arasında gösterilmiştir. Kitapları takribî 25 dile çevrilmiştir ve kumpaslı olarak beynelmilel etraflarda konuşmalar yapmaktadır.

Hermawan Kartajaya MarkPlus Inc. danışmanlık işletmesinin kurucusu ve İcra Heyeti başkanıdır. İngiltere merkezli Chartered Institute of Marketing isimli eğitim emelli mesleksel birliğe göre “Pazarlamanın Geleceğini Şekillendirmiş Olan 50 Guru”dan biridir.

Iwan Setiawan MarkPlus’ta www.markplusinc.com COO olarak görev yapmakta ve orada firmaların pazarlama taktiklerinin tasarımlarına dayanakçı olmaktadır. Ayrıca sık sık yazarlık ve konuşmacılık yapan Iwan, Marketeers sitesinin www.marketeers.com baş editörüdür.

Sektörünüzde daha yatay, içerici ve sosyal bir iş civarına mutasyonun göstergesi olan trendler nelerdir?
Pazardaki bu mutasyonlara ayak uydurmak için tasarılarınız nelerdir?
Sektörünüzde irtibatlı alıcıların paradokslu tabiatını gösteren vaziyetlerin kimileri nelerdir?
İşletmeniz, gençlerin erken özümseyici ve trend tanımlayıcılar olarak oynadığı rollerden faydalanarak daha büyük bir fikir hisseyi nasıl elde edebilir?
İşletmeniz, bayanların konuttaki tesirinden faydalanarak pazar hissesini nasıl geliştirebilir?
İşletmeniz, daha büyük bir gönül hisseyi elde etmek için netandaşları nasıl tespit etebilir ve onlardan nasıl faydalanabilir?
Markanız dijital dünyada insandan insana bir değişe dayalı güçlü bir değişikleşmeyi nasıl geliştirebilir?
İşletmeniz ortak yaratımı özümseyip döviz kuru eşi maliyetlendirmeden faydalanarak ve topluluğu harekete geçirip sohbetleri teşvik ederek ananesel dört P’den dijital dört C’ye nasıl geçiş yapabilir?
İşbirliğine dayalı alıcı ilişkilerini özümsemek için alıcı hizmetleri stratejinizde yapılması gereken temel farklılıklar nelerdir?

Yapılan Yorumlar
Pazarlama 4.0 – PDF Kitap İndir Oku için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

Benzer kitaplar