Ölümcül Sırlar – PDF Kitap İndir Oku
0

Ölümcül Sırlar – PDF Kitap İndir Oku

Tüm bilgiler
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...
  • Yazar Robert Bryndza
  • Tür Edebiyat Roman
  • Yayınevi Yabancı
  • Yıl 2022
  • Sayfa 352

Ölümcül Sırlar Kitap Açıklaması

Muhteşem Katliam İçin Kusursuz Bir Planın Olmalı

Bir anne, buz şeklinde bir sabaha uyandığında kızının kanlar içindeki cesedini yolun üstünde donmuş hâlde bulmuştu. Kurbanın kapısının önünde kim bu şekilde yırtıcı bir katliam işlerdi ki?

Sinirlerini fazlasıyla yıpratmış bir davayı hemen hemen noktalayan Dedektif Erika Foster, mecburi bir izindeydi. Fakat yeni vakanın ayrıntılarını öğrendiğinde, her ne kadar hazır olmadığını bilse de soruşturmayı üstüne almak zorunda hissetmişti.

İşe koyulur koyulmaz, kadının öldürülmüş olduğu sakin Cenup Londra banliyösünde başka hücum ihbarları bulunduğunu öğrendi. Hepsi gaz maskesi takan, siyahlara bürünmüş biri tarafınca gerçekleştirilmişti ve dehşet verici bir detay, bu saldırılarla kurbanı birbirine bağlıyordu.

Erika, katilin ürkütücü imzasının peşine düşmüştü. Genç ve güzel kadının ölümünü çevreleyen sırlar ağını çözmeye çalıştıkça, olay daha da karmaşık bir hâl alacaktı. Ve tam da tüm parçaları bir araya getirmeye başlamışken, acı dolu hatıralar peşine düşecekti. Erika acil etmeliydi bu sebeple bu sefer kendi çevresinden biri de tehlikedeydi.

Dedektif Erika Foster serisi için övgüler

“Bu seri o denli mükemmel ki Robert Bryndza için kesinlikle en sevdiğim polisiye yazarı diyebilirim.” —Yıldız Dust Book Reviews

“Erika Foster kesinlikle en sevdiğim tasarı karakter.” —The Book Heaten

“Robert Bryndza gerçek bir dâhi.” —The Quiet Knitter

“Sakin, parlak zeka ve kuvvetli Erika Foster’ı tekrardan görmek oldukca güzel.” —Trisha’s Blog

“Dedektif Erika Foster serisi sonunda zirveye ulaştı dediğimde, Robert Bryndza çıtayı daha yükseğe çıkarmayı başarıyor.” —The Book Review Café

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Yapılan Yorumlar
Ölümcül Sırlar – PDF Kitap İndir Oku için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

Benzer kitaplar