Mutlu Beslenme – PDF Kitap İndir Oku
0

Mutlu Beslenme – PDF Kitap İndir Oku

Tüm bilgiler
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Sema Özpekmezci’nin Sesinden Video Anlatımlı, Pratik Takip Çizelgesi Armağanlı Kitap

Belki de hepimiz, yaşamımızın emin yarıyıllarında sağlıklı beslenmenin ucunu yakaladık. Bunu bir müddet devam ettirdik ama sonra kendimizi bir anda abur cubur yerken bulduk. Peki, ne oldu da sağlıklı beslenmeyi bir cinsli sürdüremedik? Neden bitip tükenmeyen perhiz döngülerinde kaybolurken bulduk kendimizi? Hakikatinde nasıl sağlıklı beslenileceğini hepimiz öğrensek de işin içine stres etmenini, duygusal boşlukları katmayı unuttuk. Zekâmız o an orada değilse, farkındalıkla düşünüp hareket etmiyorsak ve en ehemmiyetlisi kendimize özşefkat göstermiyorsak sadece zaman kaybediyoruz demektir.

Ama bir yerden başlamak her zaman olası! Mutlu Beslenme yolunda “battı balık yan gider” manasına yer yok. Balık battıysa ertesi gün kalkar ve yine düz yüzmeye başlayabilir. Zira bu kitap yaşamlarımızda farkındalık parantezini aralayıp işin içine stresi, duyguları da katıyor. Tüm bunların beslenmeyle irtibatını kurup vücudumuzun, zekâmız ve ruhumuzdan bağımsız olmadığına dikkat toplayarak klişeleşmiş beslenme alışkanlıklarına karşı apayrı bir tecrübenin anahtarını sunuyor.

Fonksiyonel Tıp Sağlık Koçu ve MBSR eğitmeni Sema Özpekmezci, sağlıklı beslenmeyi katı kalıplardan kurtarıp serbestliğine kavuşturuyor! Siz de serbestleşmeye hazırsanız başlıyoruz! Her ne yapıyorsak evvel ruhumuz için yapacağız. Ve bu yolda düşsek de ayağa kalkıp, dizimizdeki tozları silkeleyerek devam edeceğiz zira yürümeyi bilirken her zaman yere düşme lüksümüz olduğunu kavrayacağız. Gerisi ise çorap söküğü gibi gelecek… Şimdi sayfaları aralayın; kısım başlarında yer alan QR kodları mobil makinenizle okutarak Sema Özpekmezci’nin seslendirdiği videoları izleyebilir, tarifleri ve meditasyonları uygulamalı olarak yapabilirsiniz. Kitap sonunda yer alan pratik takip çizelgesi armağanımızla rutininize istikamet verebilirsiniz. Mutlu beslenmeler!

Yapılan Yorumlar
Mutlu Beslenme – PDF Kitap İndir Oku için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

Benzer kitaplar