Marslı – PDF Kitap İndir Oku
0

Marslı – PDF Kitap İndir Oku

Tüm bilgiler
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...
  • Yazar Andy Weir
  • Tür Bilim Kurgu Edebiyat Roman
  • Yayınevi İthaki Yayınları
  • Çevirmen Emre Aygün
  • Yıl 2014
  • Sayfa 416

Marslı Issız adaya düşen bir roman kahramanının maceraları, edebiyat ve popüler kültürde her zaman büyük bir merak konusu olmuştur. Peki, bu soluk kesici serüvene şimdi dünyanın dışında tanıklık etmeye ne dersiniz? Amerikalı yazar Andy Weir’in kaleme aldığı Marslı, sizi Kızıl Gezegen’in uçsuz bucaksız arazilerini keşfetmeye çağırıyor. Bir astronotun Mars’ta geçirdiği günleri konu edinen roman, çekici öyküsü ile bilim kurguya tam anlamıyla yeni bir soluk katıyor.
Üstelik bunu, romanın sürükleyiciliğinden hiçbir özveri göstermeksizin başarıyor. Bu istikametiyle Marslı, okurlarına sınırların ötesinde bir roman deneyimi yaşatıyor. Mars’ta Zorlu Bir Yaşam  Roman, bir grup astronotun Mars’ı belirtiyi sırasında yaşanan bir nasipsizlik ile başlıyor. Keşif ekibinde yer alan Mark Watney adındaki bir astronot, seyyarede çıkan beklenmedik bir fırtınada ağır yara alarak kendini kaybediyor. Ekipmanı da hasar bakan Watney’nin can verdiğini düşünen arkadaşları, onu gemiye bindirme fırsatı bulamadan seyyareden ayrılmak zorunda kalıyor.
Bilim ile kurguyu eşsiz bir şekilde bir araya getiren bu roman, sıra dışı macerasıyla soluksuz bir okuma deneyimi sunuyor. Bu romanı hala okumadıysanız hemen siz de sipariş verin, gözde koltuğunuzun rahatlığında Mars’ı keşfetmenin tadını çıkarın! ..

Yapılan Yorumlar
Marslı – PDF Kitap İndir Oku için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

Benzer kitaplar