Kendi Peşimde – PDF Kitap İndir Oku
0

Kendi Peşimde – PDF Kitap İndir Oku

Tüm bilgiler
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...
  • Yazar Ertürk Akşun
  • Tür Edebiyat Roman
  • Yayınevi Destek Yayınları
  • Yıl 2023
  • Sayfa 168

Kendi Peşimde Kitap Açıklaması

ARAMANIN EN ZEVKLİ YANI, BULMAK UMUDUDUR…

 

Tarihin en eski işidir aramak… İkarus’un uğrunda kanatlarını heba etmiş olduğu ve helak olduğu mitosun ta kendisidir. Hatta bulmak ve varmak hiçbir süre yolculuğun kendisi şeklinde haz verici olmamıştır. Bu kitaptaki yazarlarımızın hepsinin birer yolcu bulunduğunu gördüm. Mutlu oldum.

Prof. Dr. Uğur Batı

 

Esas olan, amaca ulaşmak için geçilen yolun bizzat kendisidir.

Osman Balcıgil

 

Okuyacağınız öykülerde insana dair oldukça eski ve kim bilir aslen hep yeni duyguların izi sürülüyor. Ne de olsa bu, sonu gelmeyecek bir arayışın yolculuğu…

Gülşah Elikbank

 

Yazar, kendi kurgusuna dışarıdan bakan ve kendisini içeride gören şahıs… Kurgu ise aslına bakarsan başlı başına bir arayış… Bu kitabın yazarları ararken aratmayı hedeflediler; kim bilir aramakla bulunamayacak o müphem şeyi… Kişinin kendisini…

Hakan Akdoğan

 

Bulduğunu iddia eden hepimiz aramayı bırakmış anlama gelir. Aramayı bırakan durmuş, duransa yosun tutmuştur. Yolcu olmayı hancı olmaya tercih etmiş her insanın bu kitabı oluşturan hikâyelerde kendisine ilişik bir parça bulacağına inanıyorum.

Hasan Gümen

 

Ne ararsanız arayın, içinize de bakmayı dikkatsizlik etmeyin dostlar…

Selda Terek

 

Kimi felsefe taşının ardında, kimi içeride arıyor… Birinin hikâyesi cevaplara, diğerininki sorulara varıyor. Kendini, bulduklarıyla değil, gittikleri uzak diyarlarla tanımlamayı seçenlerin öykülerinin beni olmasıyla birlikte sizi de çekeceğini umut ediyorum.

Zuhal Gürçimen

 

 

Yapılan Yorumlar
Kendi Peşimde – PDF Kitap İndir Oku için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

Benzer kitaplar