Kaybolan – PDF Kitap İndir Oku
0

Kaybolan – PDF Kitap İndir Oku

Tüm bilgiler
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Tarık Tufan, anılarla yüzleşmenin, ilk aşkın ve kendini aramanın evrensel hikâyesini anlatıyor. Kaybolan, yaralı dünyalarda, kırık hayatlarda, gizli kederlerde ve İstanbul caddelerinde dolanan bir roman.

Hayatın en çetrefilli sorunu, çözülmesi en güç gizemi, asılda kim olduğumuzdur. Zira herkes hayatının bir yerinde kaybolur. Kimileri kendisini bulabilmek için evvel çok daha öncekinden kaybettiklerini bulmak zorundadır.

“Utanmayı bir kenara vazgeçip reeli itiraf ettiğim bugün dahi hâlâ kendi hayatımı değil, başkalarının hayatını yaşıyorum. Fason hayat. Bir gece düşüncelere dalmış boğuşurken usuma geldi bu söz; o gün bugündür böyle belirliyorum, sipariş üzerine yaşanmış, ısmarlama, düşük maliyetli, fason hayat. Doğum günümde yalnızca bunun hayal kırıklığını hissettim. Uzunca bir zaman kaygısız kalmaya çalıştığım kusurlarım için şimdi pişmanlık, keder ve efkâr dinliyorum. Her şeyin başka cinsli olmasını arzu ederdim, olmadı. Artık kim olduğumu, kimin için yaşadığımı doğru dürüst düşünemiyorum dahi.”

Kaybolmanın döngüsüne sıkışmış bir adam ve iki kadın. Kendilerini bulabilmek için çıkışı ararlarken ödeyecekleri bedel gitgide gelişiyor.

Yapılan Yorumlar
Kaybolan – PDF Kitap İndir Oku için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

Benzer kitaplar