Karatay Sözü – Her yaşta Her zamanda Her koşulda Bağışıklık Zırhımız – PDF Kitap İndir Oku
4

Karatay Sözü – Her yaşta Her zamanda Her koşulda Bağışıklık Zırhımız – PDF Kitap İndir Oku

Tüm bilgiler
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (4 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...

Karatay Sözü – Her yaşta Her zamanda Her koşulda Bağışıklık Zırhımız Kitap Açıklaması

60 senelik hekimden tüm virüslere ve bakterilere karşı kolaylıkla uygulayabileceğiniz korunma şekilleri!

Her yaşta, her zamanda, her koşulda…

Bağışıklık Zırhımız

Canan Hoca’nın yazdığı kitaplar Türkiye’de ‘halk hareketi’ oldu. O hep ‘ezber bozan’ oldu. O hep ‘yürekli’ çıkışlarıyla gündem oldu. O hep sonunda ‘haklı çıkan’ oldu. O, ‘iyileşmez denilen hastalıkları iyileştiren’ oldu.

Yayınlanmış 7 kitabı bugüne dek toplamda 2 milyona yakın satış yapmış oldu. Nisan 2011’de Karatay Rejimi kitabı yayımlandığında karşıt fikirde olanların bir çok şimdilerde Karatay Rejimi ve Karatay Mutfağı kitaplarındaki önerileri dile getiriyorlar.

Canan Hoca hiçbir televizyona çıkmak için para vermedi, hiçbir programdan para almadı, firmalardan gelen hiçbir reklam teklifini kabul etmedi. Kamu kurumlarından gelen davetlere öncelik ve ağırlık verdi. Katılmış olduğu hiçbir etkinlikten ‘para’ almadı. Çağrı eden kuruma, “Kitaplarımı alın, söyleşi sonunda halka parasız dağıtın, sadece bu şartla gelirim,” dedi. Katılmış olduğu etkinliklerde bile halkın kitaplarına kolayca ulaşabilmesini, okuyup öğrenmesini, her insanın sıhhatli beslenme ve yaşam biçimini öğrenip uygulayabilmesini düşündü.

Eylül 2019’da medyada süregelen bazı haksız itibarsızlaştırma söylemleri onu oldukca üzdü! Sonrasında yaşanmış olan iki senelik salgın sürecinde ekranlarda söz hakkı olmasa da gene ‘sözünün eri’ oldu! Her koşulda, asla yılmadan, daima hakikatten yana ‘savaşım’ ederek tüm sevenlerine ‘onur sözü’ verdi! Halkın nezdinde ‘Karatay Sözü’ hep ‘güvenilir’ oldu!

Canan Hoca merkeze gene insanı koyuyor ve insanı karaciğerini ayrı kalbini ayrı görmeden, bir tüm halinde ve çevresiyle beraber ele alıyor. İlaç firmalarının güdümünde olan ve insanı adeta sistem çarkının unsuru haline getiren egemen görüşe prim vermiyor, hiçbir süre da vermedi!

O yüzden diyor ki, ilkin vücuduna gereksinim duyan sıhhatli gıdaları sağladığından güvenli ol fakat bunun için vücudunun neye ihtiyacı bulunduğunu doğru öğren.

Ve gene diyor ki, ilkin bağışıklığımızı korumak ve kadim detayları kullanmak esastır. ‘Bağışıklık zırhı’na hepimizin ihtiyacı var!

Bu kitap, tüm virüs ve bakterilerden iyi mi korunacağımızı, bunu bedenimizle en uyumlu, kadim yollardan iyi mi yapacağımızı konu alıyor. Söz şimdi Hocaların Hocası Prof. Karatay’da… 

Karatay Sözü her yaşta, devamlı, her koşulda başucu kitabınız olacak!

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

Benzer kitaplar