Kadın Su Gibidir Akar Erkek Ateş Gibidir Yakar – PDF Kitap İndir Oku
0

Kadın Su Gibidir Akar Erkek Ateş Gibidir Yakar – PDF Kitap İndir Oku

Tüm bilgiler
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...
  • Yazar Işıl Gence
  • Tür Eğitim Başvuru
  • Yayınevi Doğan Novus
  • Yıl 2022
  • Sayfa 320

Hanım Su Gibidir Akar Adam Ateş Gibidir Yakar Kitap Açıklaması

Sana, seni ve dünyayı değiştirebilecek bir sırrın anahtarını veriyorum. Yaşamın en büyük gizeminin, hanım ve adamın bir araya gelmesinin sırrını çözeceksin. Bu anahtarı iyi sakla.

Dişil ile erilin bütünleşmesine dair bugüne dek anlatılmış tüm kadim öğretilerden çağdaş dünyanın bilimsel gerçeklerine, ruhsal metinlere, en parlak ilişki fikirlerine dek oldukca şeye yer verilen bu kitap, hanım ve adam olarak hem kendi içinde hem de beraber bir ve tüm olmanız için tasarlandı.

İçindeki yaralı evlatları, atasal karmaları, ebeveynle düğümlerini, yaralarını, duygularını, korkularını, asla bitmeyen zihinsel döngülerini şifalandırmayı öğreneceksin.  Sağ ve sol beyinin iyi mi çalıştığından dişil ve eril enerjiyi iyi mi dengeleyebileceğimize, bütünleştirebileceğimize dair tüm kodlar çözülüyor! Artık yalnız değilsin.

Hanım ne söyler, adam ne anlamış olur? Hanım sevilmek, adam anlaşılmak ister! İlişkide yazışma kapısını açan doğru sorular nedir? Korkularımızı meditasyonlarla iyi mi dönüştürebiliriz?

Dişil enerjinin anne yarası, eril enerjinin baba yarası!.. Hanım ve adam için yap-bozun tamamlanmamış parçaları tamamlanıyor! Hakkıyla alma ve vermeyi, sevginin ışığında tam ve tüm hissetmeyi hak ediyorsun. Zaman, tanrısal dişilin su benzer biçimde akma, tanrısal erilin ateş benzer biçimde yakma vaktidir.

Hazır mısın?

 

 

Yapılan Yorumlar
Kadın Su Gibidir Akar Erkek Ateş Gibidir Yakar – PDF Kitap İndir Oku için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

Benzer kitaplar