İnsanlar – PDF Kitap İndir Oku
0

İnsanlar – PDF Kitap İndir Oku

Tüm bilgiler
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...
  • Yazar Matt Haig
  • Tür Edebiyat Roman
  • Yayınevi Domingo Yayınevi
  • Yıl 2022
  • Sayfa 296

İnsanlar Kitap Açıklaması

“Bu satırları okuyanlarınızın büyük çoğunluğunun, insanların bir mitten ibaret olduğuna inandığını biliyorum fakat ben size onların hakikaten var olduklarını bildirmek suretiyle buradayım. Bilmeyenler için söyleyeyim, insan dediğimiz şey orta zekâlı ve iki ayaklı bir yaşam formu; evrenin oldukça tenha bir köşesinde yer edinen minik ve sulu bir gezegende, büyük seviyede yanılsamalarla dolu bir varoluş sürdürüyor.”

Yağmurlu bir akşamda Profesör Andrew Martin, ilkin dünyanın en büyük matematik bilmecesini çözmeyi başarıyor, peşinden sırra kadem basıyor. Nihayet bir yol kenarında çırılçıplak halde bulunduğunda, kıyafetsizlikten daha ciddi bir meselesi olduğu ortaya çıkıyor: Andrew Martin artık insanlardan tiksiniyor; görünüşlerinden de yiyip içtiklerinden de bitmeyen sertlik ve cenk arzularından da… Yabancı bir tür içinde kaybolmuş hissediyor kendini. Sevgi ve aile kavramları onda şaşırtıcı bir ilgi uyandırsa da tüm sakinlerinden nefret ediyor bu gezegenin. Newton hariç… Fakat o da bir köpek işte…

Sahi, kim bu adam? Onun –ya da herhangi birinin– insanlık hakkında tüm fikrini değiştiren şey ne olabilir?

Son yılların en mühim romancılarından Matt Haig, onca karmaşıklığına karşın yaşamın içindeki mutluluğa ve insan doğasına dair alışılmadık bir hikâye sunuyor. İnsanlar, neşeli ve etkisi altına alan bir üslupla “bizi” bizlere konu alıyor.

 

EDGAR ALLAN POE ÖDÜLÜ EN İYİ ROMAN ADAYI

GOODREADS OKUR ÖDÜLLERİ EN İYİ BİLİMKURGU ADAYI

IMPAC DUBLIN EDEBİYAT ÖDÜLÜ ADAYI

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Yapılan Yorumlar
İnsanlar – PDF Kitap İndir Oku için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

Benzer kitaplar