Elleri Titremeden Ateşi Tutabilene – PDF Kitap İndir Oku
0

Elleri Titremeden Ateşi Tutabilene – PDF Kitap İndir Oku

Tüm bilgiler
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Tek Asıl Barınak, Kendini Bilen Zekadır
Kalbini kaptırmış genç bir yazar, zenginliğe kavuşmuş bir köle ve Mavi Manastır’ın avlusunda öğretiye kulak verenler, hepsi ellerini ateşe batırmak ya da küllerle oyalanmak arasındalar. Üstelik geçmişle geleceğin arasında devinenlere Tibetli sihirciler, egzotik prensler ve uzun gemi yolculukları eşlik ediyor.
Çölde inzivaya çekilmiş bir lama şöyle diyor: “Bu dünya bir rüyadır ve sen rüyanı süslemek istiyorsun. Sadece bununla ilgileniyorsun. Unutma ki ne kadar ziynetli olursa olsun rüya, rüyadır. Sen hayatını boşa geçiriyorsun. Her şeyin bir değeri vardır. Laflarınla, vücudunla, kalbinle ve zekânla asıllaştırdığın en ufacık eylemin dahi hesabı yakalanır ve eninde sonunda ödeşilir. Bunu sakın unutma:”
Gizeme dışı hikâyeleri ve sihirli satırlarıyla okurlarını her zaman manevi bir keşif yolculuğuna çıkaran Berrak Yurdakul, bu kere de hayatımızda, ilişkilerimizde, galibiyetlerimizde ve bozgunlarımızda sezdiğimiz o ritmi, o kalp atışını; var olan her şeyi ve tam zamanları bir dantel zarafetiyle örüp birbirine bağlayan o göksel yasayı belirgin önümüze seriyor.

Yapılan Yorumlar
Elleri Titremeden Ateşi Tutabilene – PDF Kitap İndir Oku için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

Benzer kitaplar