Düşün Ve Zengin Ol – PDF Kitap Oku İndir
0

Düşün Ve Zengin Ol – PDF Kitap Oku İndir

Tüm bilgiler
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...
  • Yazar Napoleon Hill
  • Tür Eğitim Başvuru Kişisel Gelişim
  • Yayınevi Altın Kitaplar - Kişisel Gelişim Dizisi
  • Çevirmen Zeliha İyidoğan Babayiğit
  • Yıl 2007
  • Sayfa 240

Tam manilerin üstesinden gelebileceğimiz, her amacımıza erişebileceğimiz, aralıksız akan bir akarsudan taşar gibi zafere erişebileceğimiz bir yol gösteriyor. Bu kitap, gücüyle bizi sallayacak yaşamımızı değiştirecektir.

Şayet “Çekim Yasası’nı uyguluyorum ama benim için çalışmıyor” ya da “bazen çalışıyor, bazen çalışmıyor” diyorsanız; bu güçlü kanunu her kezinde lehinize çalıştırmanın ispatlanmış yöntemi bu kitapta bulacaksınız!

Napoleon Hill, Düşün ve Zengin Ol’u 1937’de Henry Ford, Thomas Edison gibi adın da bulunduğu çok zaferli 500 insan üzerinde yaptığı 25 senelik bir araştırmanın neticesinde yazmıştır. Dünyanın en çok satan kitaplarından olan Düşün ve Zengin Ol’u şu anda elinizi yakalıyor olmanız bir rastla mı? Bu kitapta yer alan 13 adımlık yöntem ile zafere giden yolda gizemi kullanmakta ustalaşacaksınız. Bir kere okumak netlikle yetmez!…

Hayalllerinize erişmek mi istiyorsunuz?O zaman Hill’in ebedi kaidelerini takip etkeniz yeter!…

Asırlardır aktarılan bir gizem düşünün. Yalnızca en zenginlerin, en güçlülerin birbirlerine aktardığı bir gizem. Tüm hayallere sahip olmanın usulünü anlatan hakikat bir gizem. Napoleon Hill 1900’lerin başında tanıştığı bu gizemi 25 sene süresince inceledikten sonra, gizemi çalıştıran, on üç adımdan oluşan bir yöntem çıkarmıştır. Yevmiye hayata olduğu kadar iş yaşamına da ehemmiyetli düşünce yenilikleri getiren bu kitap-taki yöntemi uygulamayı başaran herkes gayelerine erişebilir. Tam zaferlerin başlangıç noktası olan “Ateşleyici Bir Arzu” yaratan bir niyeti nasıl tanımlarsınız? Arzulanan niyeti zekâda canlandırarak “İnanç”ınızı nasıl kuvvetlendirirsiniz? Bilinçaltınızı

“Kendiliğindene Telkin” ile muvaffak olunuz için nasıl programlarsınız? Erteleme mizacını yenmek için nasıl bir

“Kararlılık” göstermelisiniz? “Beyin Eforu Gru-bu”nun itici tesirini amacınıza erişmeniz için nasıl kullanırsınız?

“Cinselliğin Sırlı Enerjisi”ni muvaffak olunuz için nasıl kullanırsınız? “Beyninizin Hudutsuz Potansiyeli”ni nasıl ortaya çıkarırsınız? “Altıncı His”sinizi kuvvetlendirerek bilgeliğin tapınağına nasıl erişirsiniz? Ba-şarınızın önündeki en büyük mani olan “Fobileriniz” ile nasıl başa çıkarsınız? Tüm bu suallerin yanıtı ve daha aşırısı bu kitapta.

Yapılan Yorumlar
Düşün Ve Zengin Ol – PDF Kitap Oku İndir için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

Benzer kitaplar