Death Note – Ölüm Defteri 3 – PDF Kitap İndir Oku
0

Death Note – Ölüm Defteri 3 – PDF Kitap İndir Oku

Tüm bilgiler
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...
  • Yazar Tsugumi Ooba
  • Tür Çizgi Roman
  • Yayınevi Akılçelen Kitaplar
  • Çevirmen Hüseyin Can Erkin
  • Yıl 2014
  • Sayfa 200

Japon çizgi romanlarına verilen ad olan Manga, dünyada bir delilik halini almıştır. Death Note Vefat Defteri yayınladığı tam ülkelerde satış rekorları kıran ve geniş bir hayran kitlesine sahip en ehemmiyetli manga serilerinden biridir.
Bu deftere ismi yazılanlar can verir… Vefat Yaradanı Şinigami Ryuk’un insanoğlu dünyasına düşürdüğü defter: DEATH NOTE VEFAT DEFTERİ. Bu doğaüstü defteri bulan ve dünyadaki cani kabahatlileri ortadan kaldırmak için kullanmaya karar veren Light Yagami ün-ı öbür Kira ile kimsenin çözemediği hadiselerde polise dayanak eden L isimli sırlı detektif arasındaki muhteşem çaba böyle başlar.
Light, kendine mani olmaya kalkan herkesi teker teker öldürürken L de hipotezlerine istinaden Yagami Ailesi’nin evine saklı kameralar ve dinleme makineleri yerleştirir. Bunun farkına varan Light ve L arasında kameralar aracılığıyla suskun bir savaş yaşanmaya başlar. Şüpheleri iyice artan L kameralar karşısında asla sarih vermeyen Light’a karşı bir atak yapar. O sırada bir televizyon kanalına “Kira” ismiyle kaset iletiler kazanç ve iletilerde öngörüldüğü biçimde birbiri arkasına insanlar can verir. Fakat bu vefatların altında şok edici bir hakikat uyumaktadır!

Yapılan Yorumlar
Death Note – Ölüm Defteri 3 – PDF Kitap İndir Oku için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

Benzer kitaplar