Çocuklukta İhmalin İzi: Boşluk Hissi – PDF Kitap İndir Oku
5

Çocuklukta İhmalin İzi: Boşluk Hissi – PDF Kitap İndir Oku

Tüm bilgiler
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

“Çocuklukta İlgisizliğin İzi: Boşluk Hissi, ebeveynlerimizden bize kalan servete farklı ve sarih bir biçimde ışık yakalamakla kalmayıp çocukluğumuzda ebeveynlerimizden aldıklarımızın, erişkinlik yarıyılında duygusal ve sosyal anlamda bizleri nasıl etkilediğini kavramamıza destekçi oluyor. Dr. Webb zengin, sıcak ve empati yüklü tümceleriyle doğrudan bize hitap ederek, duygusal olarak karşılaştığımız manileri belirlememize ve bu manilerin üstesinden gelebileceğimiz yolları bulmamıza destek sağlıyor.”

– Dr. Jeffrey Pickar, Harvard Tıp Fakültesi –

Bazen yaşamınız yalnızca geçip gidiyormuş gibi seziyor musunuz? Çok iyiymiş gibi davranıp, saklıdan saklıya yalnız ve kopuk sezdiğiniz oluyor mu? Belki çok hoş bir yaşamınız var, işinizde çok iyisiniz ama bu vaziyet sizi mutlu etmeye yetmiyor mu?

Öyleyse yalnız değilsiniz. Dünya sizin gibi düşünen insanlarla dolu. Kendini bu dünyaya ait sezmeyen, sezdiklerini sözcüklere dökemeyen ve yeteri kadar mutlu olmadığı için kendini yargılayan bir hayli insan var.

Siz de bu şahıslardan biriyseniz, eşinize yeteri kadar bağlı olmadığınızı düşünebilirsiniz, değişik insanlar kadar derinden hoşlanamazsınız ya da kendinizi mutlu hissetmezsiniz.
Jonice Webb, Amazon’da dünyanın en çok satan psikoloji kitaplarından birini yazarak iddiasının ve çözüm usullerinin tüm dünyada geçerli olduğunu ispatlıyor. Milyonlarca şahsın yaşamına katkı yapan bu kitabı, okunması gerekenler listenizde en üste almalısınız.

Yapılan Yorumlar
Çocuklukta İhmalin İzi: Boşluk Hissi – PDF Kitap İndir Oku için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

Benzer kitaplar