Çatlak Krallık – PDF Kitap İndir Oku
4

Çatlak Krallık – PDF Kitap İndir Oku

Tüm bilgiler
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (3 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...
  • Yazar Erin Watt
  • Tür Edebiyat Roman
  • Yayınevi Yabancı
  • Yıl 2022
  • Sayfa 320

Çatlak Krallık Kitap Açıklaması

Royal kurallarına uy ya da sonuçlarına katlan

Easton Royal’la tanıştığından beri Hartley Wright’ın yaşamı tepetaklak olmuştu. Her köşe başlangıcında düşmanlar, her kapının ardında aklına bile gelmeyecek tehlikeler onu bekliyordu. Yaşanmış olan trajediyle birlikte hafızasını kaybettiğinde ise artık hiç kimseye güvenemeyeceğinin farkındaydı, her şeyin yoluna gireceğini söyleyen mavi gözlü oğlana bile.

Sevilmiş olduğu kıza her yaklaştığında ona zarar verdiğini bilen Easton’ın omuzlarına aniden sorumluluklar binmişti. Hem yapmış olduğu hataları düzeltmek hem de her insana artık erişkin olabileceğini göstermek zorundaydı. Ailesinin üstüne çöken karanlığı dağıtmak için adımlarını sağlam atmalıydı.

Anımsamak da unutmak kadar acı vericiyken Hartley ve Easton tek bir gerçeğin farkındaydı – isteseler bile Royallardan kaçamazlardı.

“Daha yakıcı, daha gerilmiş ve daha duygu dolu.” —Talia Reads Books

“Sona geldik. Çatlak Krallık da başından sonuna muhteşem bir yolculuktu.” —Writing Bookish Notes

“Hakikaten mükemmel bir serinin görkemli finali.” —A Novel Glimpse

 

 

Yapılan Yorumlar
  • Sude dedi ki:

    Bu siteyi yöneten kişiye soruyorum yada bana bu konuda yardımcı olabilecek birine ben bu sitedeki kitapların hiçbirini indiremiyorum sitenin anasayfasındaki iletişim yazan yere basınca sayfa yenileniyor kitap indirmeye çalışıncada öyle oluyor lütfen biri bana bu konuda yardımcı olabilirimi?

Bir Yorum Yapın

Benzer kitaplar