Camdaki Kız – PDF Kitap İndir Oku
0

Camdaki Kız – PDF Kitap İndir Oku

Tüm bilgiler
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Bir psikiyatrist olan Gülseren Budayıcıoğlu, hastalarından deneyimlediği hayatlara yer verdiği romanlarını okuyucu ile buluşturmaya devam ediyor. Bunlardan biri olan Sırçadaki Kız kitabı da öyküsüyle, sizi alıp derin düşüncelere batıracak cinsten bir roman.

Çocuklukta yaşanılan her bir vakanın, geleceğimizde ne gibi izler bırakacağını muhteşem bir dil ile anlatan akılda yazar, engin bilgi ve deneyimlerini bizler ile paylaşıyor. Siz de sevginin gücünün, yaşamda hep başka kapıları aralayabileceğini düşünüyor ve mukadderatınızı yeni baştan yazmak istiyorsanız, baş ucu kitabı kalitesindeki bu yapıta kesinlikle sahip olmalısınız.

Lüks İçinde Bir Yaşam Mukadderatı Tesirler mi?

Romanın ana kahramanı Nalan, çocukluğu ve genç kızlığında sefalet sürükle ve sonrasında da zengin bir aileye gelin olarak giden bir karakterdir. Zira ailesi tarafından sevgi görmemiştir. Kocası tarafından da aynı sevgisizliğe maruz kalır. Bunun üzerine çocuğunu da daha doğmadan kaybedince Nalan, iyice kendi içine kapanan ve her şeyden elini ayağını sürükleyen bir karaktere dönüşür. Ta ki karşısına Hayri çıkana dek…

Nalan, hiç kimseden bak sevgi, ilgi ve alakayı Hayri’den bakacaktır. Bu esnada kocasından da boşanmıştır. Hayri ile yedi sene süresince süren bir ilişki yaşayacaktır. Ancak uğursuz mukadderatı Nalan’ın peşini burada da bırakmaz. Burada yakaladığı galibiyetin ardından yazar, yeniden hastalarının öykülerine verdiği öbür eserleriyle de bugün isminden oldukça söz ettiren bir ad olmayı başarmıştır.

.

Yapılan Yorumlar
Camdaki Kız – PDF Kitap İndir Oku için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

Benzer kitaplar