Bereket Sende – Yaşamınızın Her Alanına Bereketi Getiren 7 Yol – PDF Kitap İndir Oku
0

Bereket Sende – Yaşamınızın Her Alanına Bereketi Getiren 7 Yol – PDF Kitap İndir Oku

Tüm bilgiler
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

“Bereket sizin natürel yaşam hakkınızdır. Bu kitapla bereket enerjisine kalıcı olarak geçimlenerek, yaşamınızın her alanında bolluğa kavuşacaksınız.”

Refahın ve esenliğin nedeni akıştır.

Kâinattaki her şey enerji ve titreşimdir. Dolayısıyla akışın olduğu yerde enerji vardır ve titreşim ebadı yükseliyordur.

Bereket şuuru da tamamen frekansınızla alakalıdır.

Bu kitapta bolluk ve bereket enerjisinin ne olduğunu ve nasıl çalıştığını göreceksiniz. Uygulaması kolay tesirli teknikleri kullanmaya başladığınızda kesintisiz olarak bereket enerjisinde kalabilmeyi bileceksiniz.

BEREKET SENDE para, kariyer, aile ve özel ilişkilerde dinlediğiniz noksanlıkları gidermeniz yolunda kadim çağlardan çağdaş bilime kadar eforu ve tesiri yüzde surat kanıtlanmış metotları, teknikleri ve uygulamaları kapsamaktadır.

Metotlarla kolayca bütünleşebilmeniz ve bereket enerjisine çok tabakalı biçimde geçimlenebilmeniz için lüzum dinleyeceğiniz videolara, kitapta yer alan QR kodlar sayesinde hemen erişebilirsiniz. Böylece nasibi, talihi, zenginliği, bereketi ve bolluğu yaşamınıza her ebatta getirebilirsiniz.

Yapılan Yorumlar
Bereket Sende – Yaşamınızın Her Alanına Bereketi Getiren 7 Yol – PDF Kitap İndir Oku için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

Benzer kitaplar