Beni Unutma Ben Sana Sevmeyi Öğrettim – PDF Kitap İndir Oku
4.1

Beni Unutma Ben Sana Sevmeyi Öğrettim – PDF Kitap İndir Oku

Tüm bilgiler
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (11 votes, average: 4,09 out of 5)
Loading...

Sevgili okurum, seni ne tanıyorum ne de hikâyeni öğreniyorum. Ama muhakkağım ki bu hayat seni de aşırısıyla denemiş olsa gerek. Naçizane nasihatim şudur ki asla kendine “Nasıl olsa bu beni geri kabul eder.” muamelesi yapılmasına izin etme. Sana değer vermeyen, beraberken değerini öğrenmeyen şahıs seninle beraber olmayı hiç hak etmeyendir. Birilerinin yedeği, ne zaman isterse dönebileceği yer olmayı kabullendiğin an aynı zamanda alçak birisinin oyuncağı olmayı da kabul ediyorsun.
Son düzey olarak, tüm uğraşlarına karşın olmuyorsa ve önüne devamlı maniler çıkıyorsa gereğinden fazla kasılma. Mutlaka ama mutlaka olmaması senin hayrınadır. Zati bu zamana kadar sırf sen çabalamışsan ve bir şeyler yalnızca senin uğraşınla olacaksa vazgeç olmasın. Seçimini senin için çabalayan insandan yana kullan. Seni önem vermeyen biri için kendini vurma. Ne kadar beğenirsen beğen, yeniden de vazgeç gitsin. Zira kesinlikle düzelmeyecektir.
Haklı olduğun yerde, sırf aranız düzelsin diye özür dileyen taraf sen olma devamlı. Biliyorum bazı şeyleri bir an evvel düzenlemek istiyorsun, sırf rahat yatabilesin diye. Ama bütün de bu süreçte her şeyi çıkmaza sokuyorsun. Kendine olan saygını asla yitirmemelisin. Kendine dahi saygı dinlemeyen birisine kim, neden saygı duysun ki? Sen güçlü olacaksın, daha da hoşlaşacaksın ki dikkatine sürükleyeceksin. “Bensiz oluyorsa sensiz de oluyor.” lafını sezdireceksin.

Herkesin saklı bir duası vardır,
dualarınızın kabul olması dileklerimle…

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

Benzer kitaplar